Чемеровецький суд на 7,5 років ув’язнив громадянина Молдови за смертельне ДТП на “Тещиному язику”

Чемеровецький районний суд призначив покарання громадянину Республіки Молдова у вигляді позбавлення волі на 7,5 років за допущення смертельної ДТП поблизу села Гуменці Кам’янець-Подільського району (на відрізку дороги “Тещин язик”).

gumentsyi

Такий вирок було винесено 22 грудня, повідомляє прес-слудба Апеляційного суду Хмельницької області.

До автокатастрофи призвело порушення правил дорожнього руху на мокрій ділянці дороги, зокрема, ігнорування вимог дорожніх попереджувальних знаків:«Аварійно-небезпечна ділянка», «Слизька дорога», «Крутий спуск», «Вологе покриття» та заборонного знаку «Обмеження максимальної швидкості». Результат – водій автопоїзда (43-річний громадянин Республіки Молдова) не впорався з керуванням і допустив занос напівпричепа на зустрічну смугу.

Тим часом йому назустріч їхав мікроавтобус з 16 пасажирами. За висновками автотехнічних експертів, водій «буса» не мав технічної можливості запобігти зіткненню із напівпричепом, у той час як дії водія вантажівки з технічної точки зору не відповідали ПДР.

Внаслідок ДТП загинуло чотири пасажири, ще 13 – травмувалося.

Крім того, обвинувачений і молдовська фірма, що займається вантажоперевезеннями, де він працював, повинні сплатити потерпілим в цілому понад 1 млн. 750 тисяч гривень матеріальної і моральної шкоди.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.