На Хмельниччині лише 44% споживачів газу платять за нього вчасно

Після початку опалювального періоду половина споживачів газу в Хмельницькій області збільшили свої борги, повідомляє «БізнесЦензор» з посиланням на “Хмельницькгаз Збут”.

“Тільки 44% побутових клієнтів” Хмельницькгаз Збуту “платять за газ вчасно, інші 56% накопичують борги”, – повідомляє компанія.

У порівнянні з минулим роком, в грудні 2017 року борги споживачів газу перед ТОВ “Хмельницькгаз Збут” збільшилися на третину, майже до 276 млн грн. Приріст відбувся з похолоданням, коли зросло використання газу для опалення житла.

“Тобто, цієї категорії споживачів держава компенсує значну частину вартості спожитого природного газу. У той же час, розрахунки з постачальником газу за цими субсидіями держава затримує”, – повідомляє компанія.

Станом на 22 грудня 2017 року підписано, але не профінансовані держбюджетом спільні протокольні рішення про організацію взаєморозрахунків за природний газ на суму 520 млн грн.

“Звертаємося до клієнтів з проханням розрахуватися за спожитий газ”, – зазначає керівник “Хмельницькгаз Збуту” Олександра Панькевич.

“Адже нам, як газопостачальної компанії вкрай необхідно у встановлені терміни розрахуватися з НАК”Нафтогаз України “за поставлений природний газ”, – сказав він.

З урахуванням всіх неплатежів, станом на 22 грудня 2017 року заборгованість “Хмельницькгаз Збуту” перед оптовим постачальником газу вже досягає майже 600 млн грн.

“Тому споживачам, які систематично порушують платіжну дисципліну і заборгували за газ навіть в опалювальний період, необхідно терміново розрахуватися за надані послуги. Це дасть можливість при необхідності отримати субсидію і уникнути припинення газопостачання”, – повідомляє компанія.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. просто денег нет!!! держитесь.. … здоровья вам, хорошего настроения

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.