З наступного року перші особи Хмельниччини та депутати звітуватимуть у прямому ефірі “Поділля Центр”

Протягом 2018 року голови обласних рад, ОДА, депутати міських рад, мери міст, їхні заступники та керівники профільних департаментів будуть запрошені у інтерактивні прямі ефіри на базі регіональної мережі Суспільного, де прозвітують про результати своєї роботи чи вирішення місцевої кризової ситуації.

Звітування представників влади на місцях відбудеться у рамках всеукраїнської кампанію #ЧЕСНОзвіт , яку розпочали разом громадський рух «Чесно» та Національна суспільна телерадіокомпанія України, повідомляє сайт«UA: Суспільне мовлення».

«Для того, щоб втілити цей амбітний проект, ми обрали своїм партнером Суспільне. По-перше, Суспільне – великий національний майданчик, який може забезпечити прямий ефір по всій території України. По-друге, це єдиний незалежний мовник. Ми не шукаємо лояльних ефірів. Ми хочемо, що все було об’єктивно, відкрито і максимально незаангажовано. Ще один позитивний елемент – їхня оновлена команда. Переконані, що саме ці люди дадуть нову якість контенту і змусять глядачів задуматись, по-справжньому вникнути у процеси, що відбуваються», – сказала координаторка кампанії #Чеснозвіт Руху «Чесно» Віта Думанська.

За словами, генерального продюсера суспільно-політичного напрямку НСТУ Андрія Сайчука, з березня наступного року такі звіти за участі глядачів у прямому ефірі студій Суспільного планують зробити регулярними.

Як відомо, Хмельницька регіональна дирекція “Поділля Центр” входить до структури ПАТ “Національна Суспільна Телерадіокомпанія України”.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. бред ще що телевійники не придумають аби продавати рекламу

  2. Не знають що придумати! Довго думали?

  3. Перший випуск повинен бути про скорочення людей ! Люди пишуть заяви,бояться,страшне щось робиться! Зруйнували все баби !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.