Місцеві вибори до об’єднаних територіальних громад довели, що жителі Хмельниччини довіряють команді “За конкретні справи”

24 грудня на території Хмельницької області відбулися вибори до шести об’єднаних територіальних громад.

Політична партія “За конкретні справи” активно взяла участь у виборах до трьох об’єднаних територіальних громад.

Злагоджена робота команди знову продемонструвала прекрасні результати. Так головами трьох ОТГ стали кандидати від нашої політичної партії: Баламутівської ОТГ (Ярмолинецьких район) – Гопчак Василь Петрович, Смотрицької ОТГ (Дунаєвецький район) – Пелих Людмила Петрівна, Вовковинецької ОТГ (Деражнянський район) – Загорулько Юрій Васильович.

До депутатських корпусів об’єднаних громад мандати довіри виборців здобули 17 депутатів. А саме: до Баламутівської ОТГ – обрано 4, до Смотрицької ОТГ – 6., та до Вовковинецької – 7 депутатів від політичної партії “За конкретні справи”.

Нагадаємо що зовсім недавно 29 жовтня цього року під час виборів до семи ОТГ Хмельниччини (Городоцької, Солобковецької, Грицівської, Олешинської, Красилівської, Антонівської та Слобідко-Кулієвецької) команда “За конкретні справи” здобула 52 заслужених депутатських мандати та 3 обраних голів громад.

Усі ці результати свідчать лише про те, що виборці втомились від порожніх обіцянок та політиканства, а довіряють тим, хто змінює життя у селах, у громадах конкретними справами, турбуючись про розвиток інфраструктури, покращуючи умови навчання дошкільнят та учнів шкіл у закладах освіти, будує спортивні комплекси, ремонтує лікарні та ФАПи, словом, турбується про добробут подолян, допомагає розв’язувати нагальні проблеми.

До лав команди політичної партії “За конкретні справи” приєднується все більше людей, котрі прагнуть змін вже сьогодні і на прикладах сусідніх районів переконалися у дієвості цієї політичної сили. Тому ми і надалі будемо боротись за справедливість та відстоювати чесність і разом, конкретними справами змінювати майбутнє наших дітей, розбудовувати Хмельниччину!

До речі, наша область є однією із лідируючих у створенні ОТГ і на сьогоднішній день тут вже працюють 39 об’єднаних громад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. на правах реклами , сподіваюсь, про цю “довіру” друкують на НГП. Герега платить, чому ж не написати оду.

  2. Продажні голови-“переможці”. Продалися мільйонеру, який всіх підмітає під себе. Ганьба!

  3. Навіщо викладати неправдиву інформацію, офіційно пройшло 10 депутатів від кокретних справ. Брехуни.

  4. А с другой стороны, почему бы и нет? Я считаю лучше “лечь” под него чем под пустые обіцянки… Этот хоть чем-то поможет! Даже стройматериалами, и то хорошо.

    • Ты прав!!! Но такую категорию избирателей надо просто вычеркнуть, забрать, право голоса. как компенсацию, за счет государства, во время каждых выборов подвозит пять кирпичей и пару кило цемента бесплатно.

  5. заберіть від влади бізнесменів і побачите покращення самої влади.

  6. … я вообще считаю что у людей в возрасте 65 лет нужно забрать право голосовать за президента и депутатов в ВР. Это самая легко поддающаяся обману категория населения. И самые дешёвые голоса=1кг. гречки.

    • Лишить права голоса всех, кто не платит налоги. На пару выборов, и будет толк.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.