Наступного року до суду викликатимуть через «Подільські вісті»

Уряд затвердив перелік друкованих ЗМІ, у яких публікуватимуть оголошення про виклики до суду відповідачів, свідків, третіх осіб, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформацію про процесуальні документи в 2018 році, повідомляє Апеляційний суд Хмельницької області.

Відповідне розпорядження «Про друковані засоби масової інформації загальнодержавної та місцевої сфери розповсюдження, в яких у 2018 році розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи» було прийнято на засіданні уряду 20 грудня, пише «Закон і бізнес». Прем’єр-міністр зачитав його серед прийнятих урядом без обговорення.

Загальнодержавним друкованим ЗМІ залишається газета «Урядовий кур’єр». Оголошення про виклик до судів Хмельниччини в 2018 році друкуватиме газета «Подільські вісті».

Поки що чинним залишається розпорядження КМУ № 972-р від 14 грудня 2016 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Актуальне (перед святами) попередження:
  В «Принципі» напроти міської лікарні по вул. Шевченка продають сфальшований 5-зірковий закарпатський коньяк, після вживання якого навіть в невеликій кількості (1 пляшка на 5-ох) стає дуже погано (і на смак не такий; треба було собі вірити).

 2. ти обпився?

  • Я з тобою, сопляче, “свиней разом не пас”.
   Я попереджаю “нормальних” людей, що б не отруїлися та не дали себе обдурити.

   • ти просто бот якийсь, недоробку. Пристойні люди такого не вживають. Свиней ти пас з малолєтками, як ти. А до дорослих не рівняйся, замалий ти для мене.

 3. возможно, эта бутылочка конинки была эн-я, так сказать догонялись… вот и “поизношенные” организмы не выдержали, а может и личность покупавшего была “ханыжная” так и всунула ему продавщица “левого” пойла “из под полы”

 4. Шановні ! Невже наш український самогон приївся ? Не пийте бояришнік з крамниць 1

 5. Ураїна як держава існує на засадах свинарника.Розглянемо будь яке стадо свиней більше 20 штук.З них відразу виділяється 5-6 штук самих здорових і зухвалих,товстомордих ,,лідерів”,які обступивши корито,хляпають до знемоги.Коли декілька слабіших особин спробують пролізти до корита щоб і собі отримати законну пайку,лідерська група накидається на них і відганяє,хоча якби напали всі 15 слабкіших разом,п’ятьох би вони порвали точно.Але вони не зорганізовані,як і наш народ,тому товстоморді і організовані будуть завжди процвітати,а роз’єднана більшість тільки облизуватися.А ви панове соціальні філософи закликаєте не переносити теорію Дарвіна на людське суспільство (стадо)…..

 6. А рашка на засадах зграї шакалів?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.