Депутати Хмельниччини виступили за врегулювання ринку вживаних автомобілів

Хмельницька обласна рада звернулася до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з вимогою зняти соціальну напругу шляхом прийняття законопроектів № 5561 і № 5562, що дозволить сформувати цивілізований ринок вживаних автомобілів в Україні та значно підвищить рівень забезпечення громадян власним транспортом.

Сьогодні відповідне рішення обранці ухвалили на черговій сесії.

Мова йде про розв’язання проблеми придбання автомобілів з іноземною реєстрацією, які випущені до 2010 року і в яких екологічна норма викидів відпрацьованих газів нижче ЄВРО-5. Прийняття цих законопроектів дасть можливість розмитнити та поставити ці машини на облік в Україні, а це, відповідно, збільшить надходження до бюджету.

Також депутати Хмельниччини нагадали, що на території деяких західних та центральних областей України неодноразово проводилися акції протестів поблизу міжнародних автомобільних пунктів пропусків, перекривався рух транспорту на автомагістралях, проводилися мітинги власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

Метою цих акцій, перш за все, було вирішення критичної проблеми з порушенням законодавства з боку митників, але кінцева мета – це впровадження адекватних вимог та податкових ставок щодо розмитнення вживаних транспортних засобів.

За різними даними, в Україні налічується від 700 тисяч до 2 мільйонів автомобілів з іноземною реєстрацією.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. Попереджаю: В «Принципі» напроти міської лікарні по Шевченка продають сфальшований 5-зірковий закарпатський коньяк, після вживання якого навіть в невеликій кількості (1 пляшка на 5-ох) стає погано.

  • ну попередив, и шо?
   я не пью и мне по барабану твой коньяк
   или ты решил под каждой статьёй писать этот мессидж
   обратись куда надо, пусть запросят доки на этот товар, и разберуться, 102 для начала вызови
   зачем тут и в др. комментах этот бред писать?
   ты набухался, отравился, понятно злость берёт
   но уже надо было действия предпринять, я не тут сопли лить
   тошнота какая-то(((((

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.