Хмельницька обласна рада наполягає на проведенні Всеукраїнського перепису населення у 2018 році

Хмельницька обласна рада звернулася до Кабінету міністрів України провести Всеукраїнський перепис населення не пізніше I півріччя 2018 року.

Сьогодні відповідне рішення обранці ухвалили на черговій сесії.

У тексті звернення наголошується, що нині усі державні установи та суспільні організації користуються даними останнього Всеукраїнського перепису 2001 року.

“У світовій практиці переписи населення проводять приблизно кожні 10 років. За останні чотири роки в Україні відбулися значні зміни у системі влади, масштабні галузеві реформи, що позначилися на соціальному, демографічному стані населення та кількості осіб, які тривалий час або постійно перебувають за кордоном (навчання, трудова міграція)”, – вважають депутати Хмельниччини.

Обранці зауважили, що дані перепису необхідні для прогнозування і управління соціально-економічним розвитком країни, реалізації демографічної політики, бюджетного планування.

Нагадаємо, що у грудні 2015 року Кабмін переніс перепис населення на чотири роки – до 2020 року.

Зазначимо, наразі єдиний перепис українців відбувся 5 грудня 2001 року, тоді в Україні нарахували понад 48 млн жителів.

Нагадаємо, Всеукраїнський перепис населення переносять вже не вперше. Спочатку планувалося провести його в 2011 році, але в 2010 році уряд переніс перепис на 2012 рік, у 2012 році його перенесли на 2013 рік. А після цього уряд Миколи Азарова ухвалив рішення

Азаров переніс перепис українців на 2016 рік перенести другий всеукраїнський перепис населення на три роки – з 2013 на 2016 рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. результат переписи ужаснет!!!

    • Чого вони мають ужасати. Біла європейська нація старіє, не хоче народжувати багато дітей. Де багато наїхало мусульман, там більш-менш баланс. Так що трагедії немає. Всі мігрують, хто має можливість. Мусульмани не дивляться на обставини, народжують багато дітей.

  2. нажахає результат москалів, бо їх в нас стало дуже мало, можна не враховувати

  3. Попереджаю: В «Принципі» напроти міської лікарні по Шевченка продають сфальшований 5-зірковий закарпатський коньяк, після вживання якого навіть в невеликій кількості (1 пляшка на 5-ох) стає погано.

  4. Знову В.В.Путенко випив сфальшований 5-зірковий закарпатський коньяк, після вживання якого навіть в невеликій кількості (1 пляшка на 5-ох) стає погано. його фігачить неподєцкі. Це напевно в нього з гумканвоя брацкай страни

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.