На Хмельниччині депутати прийняли програму розвитку культури і духовності на 2018-2020 роки

Депутати Хмельницької облради затвердили обласну програму розвитку культури і духовності на 2018-2020 роки з кошторисом 71 млн грн.

Сьогодні за це рішення проголосувала більшість на черговій сесії ради.

Зазначається, що суттєві видатки будуть спрямовані на завершення будівництва Хмельницького музичного училища з музичною школою (40 млн грн), поповнення музейних фондів та державних історико-культурних заповідників, виплату стипендій митцям та обдарованим дітям, премій в галузі культури та мистецтва.

Окремо у програмі наголошується, що стан матеріально-технічного забезпечення установ культури Хмельниччини, особливо на селі, залишається складним. Капітальних ремонтів потребують 36 об’єктів.

Довідка НГП. На Хмельниччині діє 23 музеї комунальної власності, 288 недержавних музеїв, 1077 клубних закладів, 841 бібліотека, 60 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, Хмельницький музичний коледж імені В.Заремби, Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв, обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, а також обласні філармонія та два театри.

В області на обліку знаходиться 2896 пам’яток культури, з них – 256 пам’яток археології, 255 пам’яток архітектури та містобудування, 42 пам’ятки мистецтва, 2340 пам’яток історії та три пам’ятки науки і техніки всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Попереджаю: В «Принципі» напроти міської лікарні по Шевченка продають сфальшований 5-зірковий закарпатський коньяк, після вживання якого навіть в невеликій кількості (1 пляшка на 5-ох) стає погано.

  2. Корисна справа, бо культуру в нас після москаликів потрібно відроджувати.

    • Культура, она или есть, или или ее нет. и пох… москали, комуняки, путины.. ее возрождать не надо, так как это пахнет коммуняцким подходом

  3. Молодець,напиши Симчишину за коньяк! Це краще припинити! Яка культура?

  4. Культура це ми з вами! З коньяком чи без!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.