На Хмельниччині викрито військовослужбовця на збуті психотропної речовини

Правоохоронцці задокументовали неодноразові факти збуту психотропної речовини військовослужбовцем за контрактом однієї з військових частин Хмельниччини.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України, військовослужбовець загалом збув шість грам амфетаміну за 2 тис грн. Під час чергового збуту трьох грам амфетаміну за 1 тис грн правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Кошти та амфетамін виявлені та вилучені. Крім того, під час проведення обшуку у помешканні військового виявлена наркотична речовина «канабіс» та засоби для вживання наркотичних та психотропних речовин.

Наразі провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. взагалі військових, особливо начальничків всіляких складів треба добре потрусити. Знаю такого, живе на широку ногу, прикривається статусом учасника. тиловик совкового типу. якшається з промоскаликами

  2. І таке буває

  3. хай служба перевірить всіх начальників складів майна, особливо тих, хто має контакти з рос.громадянами чи їх родичами. В місті один такий навіть знімає житло, власниками якого є вояки рф.

  4. такого треба за законами ато.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.