Крок до медичної реформи – у Хмельницькій області офіційно затвердили склад госпітальних рад (Список)

На Хмельниччині сформували госпітальні ради у складі делегованих представників учасників Хмельницького, Шепетівського та Кам’янець-Подільського госпітальних округів.

Відповідне розпорядження 14 грудня підписав голова ОДА Олександр Корнійчук.

Також обласному департаменту охороні здоров’я доручено організувати проведення перших засідань госпітальних рад протягом двох тижнів від їх утворення.

У повноваження госпітальних рад входитиме: реорганізація і перепрофілювання закладів, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в межах госпітального округу; визначення перспективних закладів охорони здоров’я; призначення та звільнення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності, що знаходяться в межах госпітального округу; визначення трансфертів між бюджетами учасників госпітальних округів для фінансування медичних програм.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Нагадаємо, що 19 жовтня Верховна Рада схвалила медичну реформу в Україні – проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів.

Вказаний законопроект є базовим для медичної реформи. Зокрема, у ньому передбачено гарантований пакет послуг і лікарські засоби за рахунок державного бюджету для громадян України. Зокрема, за рахунок держави будуть оплачувати надання екстреної, первинної та паліативної медичної допомоги. Ще однією новацією є зміна принципу фінансування – замість витрат на “ліжко-місце” тепер використовуватимуть принцип “гроші ходять за пацієнтом”.

У МОЗ планують, що за кожного пацієнта сімейному лікарю буде нараховано 370 гривень. За малих дітей та людей похилого віку – платитимуть удвічі більше. Але не вся ця сума йтиме до лікаря.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Цю медичну реформу зроблять жиди таку що українців буде максимум 20млн

 2. А шо нічого не робити? Як підняти зарплати медикам? Як забезпечити всім доступне лікування? Всі країни йшли цим шляхом, побороли корупцію в медицині, зробили страхову. В нас теж так буде. Зміни завжди незручні, але і той стан, що вже десятки років триває теж тупіковий. Треба робити зміни і шукати шляхи кращої медицини. Легше нічого не робити і все критикувати. Колись одні чоботи в хаті були і 10 дітей, зараз все заважає народжувати.

 3. А що ви маєте проти жидів. Ви Расист? В нас при владі є будь-які національності, різних. віросповідань. Тут важливий результат. На сьогодні я бачу, що якісно роблять дороги (з гарантією). А вам треба розвиватись, а не звинувачувати владу. Сьогодні жиди, завтра ще хтось. Развивайте свій регіон. У більшості районів залишились пердуни, що точаться на місці. Ви їм давайте наганяй і путайте з них. Слава Україні!

  • Всі народи люблять хвалитися своїми перемогами, і тільки євреї вже не одну тисячу років скаржаться, як їх ображають.

  • Якщо єврей раптом забуде, що він єврей – то неєврей йому про це нагадає!

   Якщо єврей каже, що у нього грошей в обріз, значить у нього грошей до х……я

   • Каждый еврей долго и упорно работает, для достижения результата. в любой сфере деятельности. Учитесь у евреев, будете иметь.

  • Іду я недавно вздовж річки … Погода чудова, сонечко світить. І раптом дивлюся – єврей в річці тоне … І, здавалося б – яке мені до цього діло? .. А все ж приємно!

 4. В списку від Гвардійської ОТГ є КОВАЛЬ С.А. людина якій висунуто підозру у вчинені хабарництва ( обіцяла в сприяні отримати групу інвалідності) Таке враження що ОДА не контролює ситуацію в області – цю пані затримали в листопаді а списки затверджені 14 грудня –як це розуміти?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.