У Хмельницькому з’являться багаторівневі парковки

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин анонсував проектування багаторівневих парковок у центрі міста у 2018 році.

Про це сьогодні він заявив у рамках свого звіту на телеканалі “Ексклюзив”.

За основу візьмуть вулиці Прибузька і Староміська, на яких планують віднайти вільні земельні ділянки під спорудження чотирирівневих парковок: один поверх має йти під землю, решта – над землею.

“Перш ніж заборонити паркування автівок на дорогах центральної частини обласного центру, необхідно запропонувати альтернативу. Перші проекти багаторівневих парковок зможемо презентувати вже наступного року. Активно розглядаємо вулиці Прибузька і Староміська”, – зазначив Симчишин.

Мер зауважив, що Хмельницький потребує три багаторівневі парковки у центральній частині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Дуже,дуже ,дужеее хочеться вірити…..Дуже. Бо я наприклад,живу в центрі біля Рукавички і в наш двір ,не те що машиною заїхати не можливо,порою пройти та обвйти весь автопарк нереально

    • Я з Вами повністю згідний, на вул. Соборна, біля продуктового ринку така сама ситуація, але хвилює один нюанс, в центрі міста і так виросли висотки як “гриби в лісі”, і щоб не вийшло так що Ваш двір ну і в моєму дворі замість качель-карусель не з’явився такий паркінг. Тому-що з земельними ділянками в центрі міста дуже велика проблема. До прикладу по вул. Подільській нещодавно побудували нову Висотку, прям на “впроти офіс-центру”, там раніше і не було як заїхати/проїхати а зараз взагалі жах, то булоб добре спочатку там скажімо домовитись з забудовником і перших два/три поверхи під паркінг зробити а решта будь-ласка, чи житлові чи офісні приміщення. А так вже маємо будинок а тепер думаємо деж паркінг робити.

  2. Важко вірити цьому телепню.. пройло вже більше півроку після форуму того, результатів- нуль.. проте семі треба про себе нагадати.. що він не тільки язиком може молотити.. оті нагадує про себе… для цього потрібні інвестиції великі….. земля….яка на вагу золота у місті… можливо виросте одна парковка.. валада зраху ж заборонить всім паркуватися коло неї… пси піліціанти будуть штрафувати нещадно за парковку позі її межами… і ціна на арковку буже на рівні київських… симчишин хочеопбільше заробити… і обдерти містян…. СЛАВА УКРАЇНІ.. .

  3. Це не ріально, пустий звук!!! Парковка це не стоянка наніч. Люба парковка практична там де вона потрібна, а не йти пішки з Прибузької до офіс-центра чи кінотеатру Шевченко.

  4. Жодне будівництво у місті не повинно здійснюватись без забезпечення інфраструктури та парковок у тому числі. Такі питання треба розглядати на сесіях та приймати відповідні рішення аби не було подібних будов як от біля 1-ої поліклініки.

  5. Я достатньо критично ставлюся до мера і його діяльності, але судячи із озвучених назв вулиць йдеться про парковки поблизу продуктового ринку. І я двома руками за, оскільки ситуація з парковкою біля центрального базару критична. Більшу частину місць займають самі базарники з самого ранку. Привіт Вороні і його Кооператору, які замість хоча б однієї нормальної парковки для працівників ринку вліпили на Примакова черговий “Торгівельний центр”…

  6. Так на спортсіті ж паркінг буде. Мер таки вибив з них

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.