У листопаді на Хмельниччині продали 137 нових автомобілів

У листопаді у Хмельницькому та області продали 137 нових автомобілів на суму майже 4 мільйони доларів США.

Минулого місяця в Україні купили більше семи тисяч автомобілів на суму понад 200 мільйонів доларів США. Найбільше грошей на нові легковики витратили у Києві. Там купили 2,5 тисячі автомобілів на суму майже 80 мільйонів доларів США.

У Хмельницькому у листопаді сума покупок нових авто склала майже 4 млн доларів США, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua. Більше половини куплених у регіоні автомобілів – вартістю 17-35 тисяч доларів США без врахування ціни додаткових опцій. 17% автомобілів – дорожчі 35 тисяч доларів. Середня ціна машину у регіоні становила більше 29 тисяч доларів. Найвища середня автомобіля минулого місяця була в Одесі. Там середня вартість перевищила 33 тисячі доларів.

Найпопулярнішою маркою у Хмельницькому Toyota. На автомобілі цієї марки витрати понад 700 тисяч доларів. Якщо розглядати моделі, то найчастіше купували Renault Duster. У регіоні купили 11 таких кросоверів на суму понад 170 тисяч доларів США.

У листопаді в регіоні були популярні автомобілі з дизельними двигунами. Доля двигунів з таким типом пального у Хмельницькому скала 51%. В Україні загальна частка дизельних двигунів становила 39%.

123

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.