Відтепер хмельничани платитимуть за повірку лічильників

Відтепер абоненти, котрі мешкають у багатоповерхівках, мають окремо сплачувати за зняття, транспортування, повірку та монтаж вузла обліку. Натомість, за рахунок виокремлення вказаного платежу, відбулося зниження тарифів на водопостачання та відведення стоків, повідомляє Хмельницька міська рада.

Відповідно до Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено нові тарифи на послуги з водопостачання і водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються міськими комунальними підприємствами «Хмельницькводоканал» і «Хмельницьктеплокомуненерго». Тарифи введено  в дію з 29 листопада 2017 року.

Міські комунальні підприємства звертають увагу на те, що зі структури тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення, а також централізованого опалення та постачання гарячої води (для мешканців багатоквартирних будинків) вилучена складова матеріальних витрат на обслуговування квартирних засобів обліку (у тому числі, на періодичну повірку).

2017-12-19-08

 ВАРТІСТЬ ПОВІРКИ

ЛІЧИЛЬНИКІВ КРИЛЬЧАСТИХ ДІАМЕТРОМ 15 ММ
МАРКИ КВ-1,5 І ЛК-1,5
Роботи по заміні лічильника з обмінного фонду лічильників
МКП “Хмельницькводоканал”
Вид роботи
Вартість
Заміна лічильника
88,55 грн.
Підготовка до повірки
60,82 грн.
Повірка лічильника
20,12 грн. (з 01.01.2018 р. — 23,29 грн.)
Разом
169,49 грн.
(з 01.01.2018 р. — 172,66 грн.)
(без комісії АТ “Ощадбанк”)
Роботи по зняттю, повірці і встановленню лічильника абонента
Вид роботи
Вартість
Зняття лічильника
87,64 грн.
Підготовка до повірки
60,82 грн.
Повірка лічильника
20,12 грн. (з 01.01.2018 р. — 23,29 грн.)
Встановлення лічильника
92,30 грн.
Разом
260,88 грн.
(з 01.01.2018 р. — 264,05 грн.)
(без комісії АТ “Ощадбанк”)
Роботи по повірці лічильника, знятого абонентом
Вид роботи
Вартість
Підготовка до повірки
60,82 грн.
Повірка лічильника
20,12 грн. (з 01.01.2018 р. — 23,29 грн.)
Разом
80,94 грн. (з 01.01.2018 р. — 84,11 грн.)
(без комісії АТ “Ощадбанк”)
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Тепер простіше купити новий лічильник Новатора прикрутити самостійно заплатити за пломбування і не паритися повірками і ремонтом

 2. Віталік, за повірку окремо будуть платити всі українці, а не хмельничани

 3. что означает подготовка к проверке? в этом и кроется вся коррупционная составляющая!

 4. Обдирають людей як можуть. Що далі?

 5. А міська влада не може допомогти? На всяку херню бабки викидає. Що Симчишин ялинку не може запалити сам? Краще б відшкодовували ці витрати, тоді було дійсно чим пишатися. А так місто таке як усі. І не тре розказувати про найниджчі тарифи в Украіні

  • Міська влада в ,,дикому екстазі,,.
   У них лише дикі танці в голові і шлях по заграницях. А як наслідок побори в школах вже дістали. ,,алкоелка,, в зажатому ганделиками хороводі. Ще хуже ніж було. При наших злиднях обставили ту ялинку ятками, що чуть не подушилися. Але місце для працівників міськвиконкому та управління культури охоронялося відчайдушно. Корисливі невігласи владою бути не можуть. Тому й ,,змащують мотузки жиром,, на наших шиях.

  • Дурепа анонімна, в мене приватний будинок, я плачу податки, великі податки в міський бюджет. якого милого, я маю оплачувати повірку твого лічильника? Можеш написати?

 6. Не,купить и поставить тоже не вариант!

 7. Онищенко тогда только свои счетчики на ринку будут продавати по ценам с установкою и заложеной черной икрой!

 8. “Але місце для працівників міськвиконкому та управління культури охоронялося відчайдушно” – це про що взагалі? Голова стояв в натовпі один, ніхто його не охороняв, які місця? Там були місця окремі? Лиш би ляпнути!

 9. А шо “Закон про метрологію та метрологічну діяльність” теж поміняли? В ньому написано, шо;
  Розділ IV
  ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ ТА ПОВІРКА ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
  Стаття 17. Повірка засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації
  …………
  4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
  Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, покладається на суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
  Періодична повірка проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.