На енергоблоці ХАЕС з’явиться система діагностики нового покоління

На енергоблоці №1 Хмельницької АЕС під час капітального планового ремонту встановлять комплексу систему діагностики нового покоління.

Про це йдеться у повідомленні ДП НАЕК “Енергоатом”.

“Під час проведення капітального планово-попереджувального ремонту на обладнанні реакторної установки енергоблока №1 Хмельницької АЕС проводяться роботи з монтажу комплексної системи діагностики (КСД). Комплексна система діагностики складається з локальних систем: віброконтроль та діагностика головних циркуляційних насосів, діагностика залишкового ресурсу, внутрішньореакторна шумова діагностика, виявлення вільних та слабкозакріплених предметів, контроль просочування теплоносія першого контуру у складі двох автономних підсистем, підсистеми акустичного контролю та підсистеми контролю вологості, контролю переміщення трубопроводів 1-го контуру”, – сказано у повідомленні.

На енергоблоці №1 Хмельницької АЕС триває 43-а доба капітального планового ремонту. Супроводом монтажу займаються фахівці ПрАТ «Сєверодонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс», яке є розробником, виробником та постачальником високонадійних систем контролю та управління (СКУ) для АЕС із реакторами типу ВВЕР.

Реконструкція і модернізація першого енергоблока проходить згідно із графіком впровадження «Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС», що дозволить підвищити рівень безпеки експлуатації, сприятиме можливості безперебійного контролю за технічним станом основного обладнання реакторної установки та допоможе своєчасно виявляти різні аномалії та дефекти в роботі устаткування. Аналогічна система (КСД) з 2009 року експлуатується на енергоблоці №2 ХАЕС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.