Товариство «Земляцтво «Хмельниччина» у Києві відзначило 21-у річницю від дня заснування

Вже двадцять один рік товариство «Земляцтво «Хмельниччина» у столиці України збирає вихідців з Хмельниччини, небайдужих до долі рідного Подільського краю, повідомляє Хмельницька обласна рада.

16 грудня в урочистому зібранні земляцтва у міжнародному конгрес-центрі «Український дім»  взяв участь голова обласної ради Михайло Загородний та перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко.

На урочистий захід у складі чисельної делегації з Хмельницької області також прибули керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади всіх районів області, міські голови, народні депутати України нинішнього та попередніх скликань з Хмельниччини, а також багато вихідців з неповторного нашого краю, які сьогодні проживають у Києві та різних областях України.

Члени товариства «Земляцтво «Хмельниччина» активно займаються громадською діяльністю, сприяють популяризації досягнень  Хмельниччини в різних галузях суспільного, економічного та духовного життя, роблять вагомий внесок у справу об’єднання організацій та координують  їх діяльність задля захисту спільних інтересів, сприяння розвитку земляцького руху в Україні та за її межами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Для деяких “членів” цього товариства користь від його створення і існування явно була, а от який зиск від цього Хмельниччині?

  2. надасть. це ті хто вирвався в столицю і забув про нас. Хай розкажуть, що конкретного вони зробили для всіх нас, а не окремим друзям тут.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.