Дива від «Спорт-Сіті»

З самого дитинства передноворічний час для кожного з нас наповнений очікуванням дива. Цей казковий період у декілька тижнів, коли все погане забувається і життя сповнюється світлом надії на рік наступний та вірою в диво навіть у тих з нас, хто вже давним-давно розгадав таємницю Діда Мороза.

Але дива трапляються не тільки напередодні Різдва і не тільки в дитячій уяві. Дива трапляються і в реальному житті! І стають можливими вони завдяки відданій роботі людей, що знають свою справу і люблять її, люблять своє місто та його людей.

Хіба ж не диво – будівництво в нашому місті комплексу «Спорт-Сіті»?! Об’єкт – унікальний не тільки архітектурним рішенням, новітніми для нашого міста технологіями будівництва, власним вдалим розташуванням, а й абсолютним ноу-хау для наших країв – тим, що будівництво здійснюється з врахуванням думки та побажань мешканців міста. В наш час нікого не здивують забудовники, що отримавши земельну ділянку намагаються забудувати її по максимуму, витискуючи весь можливий прибуток зі зведених квадратних метрів. А от забудовник, що зменшує кількість квадратних метрів, натомість поліпшуючи якість життєвого простору навколо – це для нашого міста справжнє диво! Хтось може сказати, що так не буває, але приклад «Спорт-Сіті» підтверджує протилежне.

З самого початку будівництва забудовник залучив до проекту представників громадськості та спортивних організацій. Перші надавали свої побажання під час численних зустрічей із забудовником і завдяки їм став вимальовуватись простір навколо будівництва – зони відпочинку, алеї для прогулянок, заново озеленені території.  Другі активно долучились до процесу будівництва спортивної інфраструктури. Саме враховуючи їхні потреби й побажання створювався проект спорткомплексу та спортивні об’єкти просто неба. Результатом співпраці громадськості і будівельників став остаточний проект будівництва комплексу. В якому забудовник відмовився будувати дозволені йому ще дві черги житлової частини, натомість на порядок збільшив частку спортивної складової та передбачив такий необхідний в центральній частині міста багаторівневий паркінг на 1500 місць.

Ось як виглядав проект будівництва на початковому етапі:

111

Спортивний комплекс займав ледве п‘яту частину всього об’єкту. Натомість те, що будується зараз виглядає ось так:

222

А є ж іще спільно створені громадські простори – місця для відпочинку, прогулянок. Спільно розроблені спортивні майданчики для занять різними видами спорту. Такий от вийшов плід співпраці забудовників і активної громадськості. Поки що перший у нашому місті, але враховуючи такий успішний досвід – далеко не останній.

Дива трапляються. І не потрібно чекати Нового року чи іншого свята. Дива можуть створювати самі люди, коли об’єднуються навколо однієї прекрасної ідеї і роблять все для її втілення!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. такий проект я підтримую

  2. Хто автор цього піару ?

  3. Всё радует. Молодцы! А главное сделали всех ))

  4. Проплатили за статтю

    • Нгп має на шось жити. Не найгірший варіант. Краще ніж про якихось політиків розеазувати які вони хороші

  5. А де обіцяні стадіони? Іх нема на малюнках. Людей знову кинули, там мав бути діснейленд

  6. Багаторівневий паркінг!! Це круто… Чудове вирішення проблеми з парковками на вул Прибузькій

  7. А мені подобається і чудове місцерозташування.

  8. Треба всіх хто проти цієї стройки завести туди, все показати і розказати. Бо вже дістали ці спори ні про шо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.