Хмельницька область опинилася в лідерах за кількістю довгобудів

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства заявили, що на початок 2015 року в Україні налічувалося 14 915 об’єктів незавершеного будівництва, в тому числі – 3823 житлові будинки. Найбільше таких об’єктів було в Донецькій області (429), Харківській (369), Києві (357), Хмельницькій (314), Запорізькій (243) і Житомирській області (232), пише finance.ua.

Причому будівництво 2135 житлових будинків – тимчасово припинено або законсервовано. Частина таких об’єктів – це багатоквартирні житлові об’єкти, які споруджувалися із залученням коштів інвесторів громадян.

«За даними обласних (міських) державних адміністрацій, станом на 1 жовтня 2017 року в перелік проблемних включено 119 об’єктів житлового будівництва», – резюмували в міністерстві.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. До прикладу нахаббуд по вул.Проскурівській,111 для всіх інвесторів мав бути побудованим в грудні 2017 році, а тепер всім впарюють про другий квартал 2018р. Скочеляс блефує. Влада спить. Контролюючі органи чнкають хабаря.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.