Справа земель Ядухи: держслужбовець розповіла, як дарувала гектари доньці екс-губернатора

Колегія Хмельницького міськрайонного суду продовжила заслуховування свідків у резонансній справі роздачі земель сільськогосподарського призначення сім’ї колишного голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи через підставних осіб.

Сьогодні у судовій залі свідчила колишня співробітниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, а нині працівниця іншого департаменту. Вона заявила, що у 2011 році її тодішній керівник Олександр Данилюк (у цьому провадженні проходить організатором земельної “схеми” – НГП) попросив надати паспорт та ідентифікаційний номер, щоб “підтримати Василя Ядуху”. У відповідь жінка запитала, чи у неї після цього не буде проблем, на що отримала ствердене запевнення свого начальника.

Підписувати земельну документацію її возив інший підозрюваний у цій справі Дмитро Коваль. Цей же чоловік, за словами свідка, забрав у неї договір дарування 2 га на користь доньки колишнього голови ОДА Світлани Реп’ях.

Крім цього, жінка розповіла, що подібна доля спіткала її колегу по роботі, котра також обдарувала Світлану Реп’ях двома гектарами землі. Під час підготовки документції дійшло до комічного випадку, коли хлопець колеги, дізнавшись, що вона збирається відчужувати 2 га, влаштував її скандал. Усе через те, що сім’я хлопця займалася вирощуванням плодових дерев, тож одерження “зайвої” землі їм не завадило б.

Крім цього, суд продовжив тримання під вартою обох обвинувачених до 12 лютого 2018 року. При цьому Феміда відкинула аргументи захисників Коваля про цілодобовий домашній арешт, які зіслалися на важкий стан свого підзахисного.

Наступне засідання заплановане на 9 січня, на якому суд продовжить заслуховувати свідків.

Нагадаємо, що, за даними слідства, Данилюк і Коваль є фігурантами земельної афери, в якій замішані десятки осіб, частина з них колишні студенти. Географія їхньої “діяльності” охоплює Михайлюцьку сільську раду Шепетівського району, Стуфчинецьку, Грузевицьку, Ружичанську та Шаровечківську сільські ради Хмельницького району. Через підставних осіб вдалося “назбирати” 53,2 га загальною вартістю 20 млн. 726 тис. грн. У більшості випадках кінцевим бенефіціаром земельних ділянок ставала Наталія Ядуха, дружина тодішнього голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. А Васька когда посадят?

 2. когда вас жидов не будет.

 3. Ця держава існує на засадах свинарника.Розглянемо будь яке стадо свиней більше 20 штук.З них відразу виділяється 5-6 штук самих здорових і зухвалих,товстомордих ,,лідерів”,які обступивши корито,хляпають до знемоги.Коли декілька слабіших особин спробують пролізти до корита щоб і собі отримати законну пайку,лідерська група накидається на них і відганяє,хоча якби напали всі 15 слабкіших разом,п’ятьох би вони порвали точно.Але вони не зорганізовані,як і наш народ,тому товстоморді і організовані будуть завжди процвітати,а роз’єднана більшість тільки облизуватися.А ви панове соціальні філософи закликаєте не переносити теорію Дарвіна на людське суспільство (стадо).

 4. На х соли мне насыпите

 5. Нехай Двнилюк,Туровець,Одинець квартири подарують атовцям!

 6. В нас бардак суцільний вже в громадах роблять групи інвалідності …..
  Інвалідність за гроші. На Хмельниччині, на хабарі у півтори тисячі доларів, “погоріла” заступниця голови однієї з територіальних громад. За цю суму вона обіцяла посприяти в оформленні безстрокової групи інвалідності. Правоохоронці затримали жінку під час одержання більшої частини хабара. Триває досудове розслідування.

 7. ЦЕ З ГВАРДІЙСЬКОЇ ОТГ ПОПАЛАСЯ!!!!!!!!!!!

 8. Ядуха в с.червона зiрка вкрав 80га землi, дали покази против нього а прокуратура закрила справу i сховала

 9. А где сам ядуха и его семья все гос.служащие и столько земли украли. Прокуратура понятно его адвокат а все остальные тоже рылом
  не вышли или кишка тонка

 10. а починати треба зоснов їхнього навчання корупції. тось же їх навчив. Он данилюк, туровець навчались в зуупі Чорного, студенти, задіяні в корупції теж з хуупа. То може пора перевірити хууп де працюють корупціонери такі як чорний, омельчук, та інші керівнички з минулої епохи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.