Влада на місцях неефективно використовує кошти – уряд

До кінця року залишилось два тижні, а залишки коштів місцевих бюджетів зросли вже до 79,6 млрд грн. Ці кошти знаходяться на казначейських рахунках (65 млрд грн) та на депозитах (14,6 млрд грн).

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на своїй сторінці в Фейсбук.

«Ми бачимо тенденцію, як обсяги залишків коштів місцевих бюджетів щороку зростають. Станом на 1 січня 2016-го, вони становили 31 млрд грн,  1 січня  2017 року – вже 49 млрд грн, а станом на 1 листопада цього року вони сягнули 79,6 млрд грн . За неповний рік вони зросли на понад 30 млрд гривень.

Неефективне використання коштів на місцях – це, в першу чергу, свідчення відсутності проектів. Органи місцевого самоврядування повинні активніше займатись розробкою й впровадженням інфраструктурних проектів, адже фінансовий ресурс для цього є. Кошти, спрямовані місцевим бюджетам, повинні, в першу чергу працювати на підвищення якості життя у громадах!  України», – написав Геннадій Зубко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. Для ОТГ дали великі субвенції а їх використати не можуть….
  Інформація правильна тільки для великих міст та великих селищ….
  А у малих селах як не було грошей так і не має….

 2. Просто часу не має займатись розбудовою громад……….

  Правоохоронцями викрито заступника голови об’єднаної територіальної громади, Хмельницького району яка вимагала та одержала 1,5 тис доларів США неправомірної вигоди

  Ці гроші вона вимагала за вплив на прийняття рішення медико-соціальною експертною комісією щодо встановлення групи інвалідності безстроково та сприяння у виготовленні необхідних для цього медичних документів. Про що повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

  Затримано “хабарницю” 15 листопада під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 1,2 тис. доларів США. Ще 300 доларів США посадовець отримала раніше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.