У Хмельницькому поліція відправляє транспортні засоби постраждалих у ДТП на платний штрафмайданчик

До редакції НГП надійшов лист, котрий засвідчує, що поліція без попередження та узгодження з постраждалим, відправляє транспортні засоби учасників ДТП на платний майданчик.

«Ще у червні цього року я попав у ДТП, так як у ньому були присутні тілесні ушкодження було відкрите кримінальне провадження, а транспортні засоби забрані слідчим на штрафний майданчик як речові докази.

Обидві сторони ДТП мали бажання і можливість забрати із штраф майданчика ТЗ уже наступного дня, але все утримувалося із ініціативи слідчого, мовляв то у відпустці експерт, який має зробити експертизу і треба зачекати, то немає прокурора і т.д. Після довгої тяганини з експертизами слідчий все ж виписав постанову про те, аби віддати нам транспортні засоби.

Прийшовши на штрафний майданчик, я виявив що він давно не державний, а підпорядкований якомусь приватному підприємству “інформ ресурси” і весь цей час вони рахували гроші, нарахували більше 5 тисяч гривень. Постанову слідчого ігнорують, посилання на закон про те, що речові докази зберігаються безкоштовно ігнорують, тикають якийсь листочок з цінниками за стоянку.

Подав на них цивільний позов, але суд назначили аж на кінець січня, незрозуміло в яких умовах зберігається ТЗ і чи не погіршується його стан, так як показувати його також відмовляються.

Переконаний, що таких водіїв сотні, вони мовчать, а їхні транспортні засоби примусово тримаються місяцями, потім ще й деруть за це гроші, хоча по закону це все має бути безкоштовно».

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Хмельницька філія Державного підприємства міністерства внутрішніх справ України «Інформ-Ресурси» 29000, м. Хмельницький, пров. Коцюбинського, 33
  посилання:http://inform-resursi.mvs.gov.ua/structure/affiliate/khmelnitsky

 2. Це завуальована кормушка для ментів, які не є поліцейськими.

 3. Слава чесні поліції та судовій системі…. реформи пройшли формули не змінились….
  Ура…
  Люди загинули …!
  На майдані покричали слава Україні і забули…..
  Тарас шевченко дуже гарно написав#
  Доборолась Україна
  До самого краю….
  Гірше ляха свої діти
  Її розпинають……

 4. Колись таке спіткало і моїх знайомих. В ДТП загинула людина, авто забрали на майданчик, поки дружина загиблого звернулась за авто, кошти які були нараховані перевищували вартість тієї автівки, місяць ходіння по слідчих, бумажки про те що авто речовий доказ, безкоштовне зберігання все це не бралось до уваги. Плюнули на те, хай собі ліки накупляють на ті гроші)))

  • У нас в країні згідно Конституції безкоштовна освіта та медецина….. так це що правда?
   Ми живемо у країні чудес….

 5. Пишіть скарги позови і заяви про вчинення кримінальних правопорушень до НАБУ
  Таких випадків – сотні.
  Зазначений комплекс заходів – дасть вам можливість ожливіть отримати свій тщ назад безкоштовно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.