Студенти аграрно-технічного університету зможуть підвищити свою кваліфікацію у Німеччині

В Подільському державному аграрно-технічному університеті з робочим візитом перебувала делегація з Німеччини (Німецький Селянський Союз), яку очолила керівничка відділу міжнародних програм підвищення кваліфікації Антьє Баух, повідомляє сайт Подільського державного аграрно-технічного університету.

Наразі Федеральне Міністерство продовольства і сільського господарства Німеччини уповноважило Німецький Селянський Союз і в 2018 році організувати та реалізувати програми навчання і підвищення кваліфікації студентів сільського господарства України. Слід зауважити, що учасниками даної програми можуть бути лише студенти аграрних навчальних закладів України.

Антьє Баух спільно із своїм помічником Володимиром Сидоренком провела презентацію та співбесіду для студентів аграрно-технічного університету, які показали гарні результати зі знання мови, а також були мотивовані для участі у програмі.

Для претендентів, які пройшли відбір, буде проведено п’ятиденне навчання в навчально-дослідній сільськогосподарській установі з метою отримання загального уявлення про сільське господарство Німеччини та Європейської Спільноти.

Практикантам буде надано ряд теоретичних і практичних знань в області тваринництва і рослинництва, а також буде проведено чотириденне навчання в агротехнічній школі “Дойл” по раціональному використанню сільськогосподарської  техніки. В рамках навчальних курсів учасники програми також познайомляться зі своїми кураторами і пройдуть одноденний тренінг по міжкультурній комунікації.

Також студенти будуть мати змогу пройти практику на сільськогосподарських підприємствах Федеральних земель Північного Рейн-Вестфалія у галузях, які вони оберуть.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.