У ПАТ «Укрелектроапарат» хотіли продати трансформатори Хмельницькобленерго без конкуренції

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Укрелектроапарат» (м. Хмельницький) та ТОВ «Торговий дім Елтехо» (м. Київ) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Відділення встановило, що товариства у листопаді 2016 року узгодили дії під час проведення ПАТ «Хмельницькобленерго» процедури відкритих торгів із закупівлі силових трансформаторів.

Переможцем торгів визнано ПАТ «Укрелектроапарат» із вартістю предмету закупівлі 569 640  гривень, хоча ТОВ «Торговий дім Елтехо» запропонувало таку саму вартість. Протягом трьох етапів торгів товариства не здійснювали пониження ціни, а залишили незмінними первинні пропозиції.

ТОВ «Торговий дім Елтехо» є офіційним представником ПАТ «Укрелектроапарат».  На момент проведення торгів ТОВ «Торговий дім Елтехо» не мало предмет закупівлі у наявності. У разі перемоги товариство планувало придбати силові трансформатори у ПАТ «Укрелектроапарат» за цінами виробника.

Таким чином, ТОВ «Торговий дім Елтехо» було технічним учасником тендеру.

ПАТ «Укрелектроапарат» підтвердило свою обізнаність щодо участі ТОВ «Торговий дім Елтехо» у процедурі закупівлі на стадії підготовки тендерної пропозиції.

Відповідно до чинного законодавства ПАТ «Укрелектроапарат» та ТОВ «Торговий дім Елтехо» позбавляються права протягом 3 років брати участь у державних закупівлях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. і кому від того буде краще- не розумію..невже громада чи працівники заводу виграють…

  2. Там у Олуйка наверное дебилы сидят !!! Две канторы предложили товар, бери у кого хочешь. Так нет, надо зарезать и ещё штрафануть. И пофиг что отчисления в бюджет города ПДФО и ЕСВ будут меньшими. А ше кажуть що не можна срати в себе вдома…

  3. Олуйко – підстилка пратії регіонів, а його “комітет” фінансується з державного бюджету, от він і старається його наповнювати за рахунок штрафів, які могли б бути зрозумілими та помірними для всіх. Тепер ті трансформатори треба закуповувати десь приміром у Запоріжжі, а наш завод Олуйко фактично “кинув” на бабки. А ще недавно йому губернатор дав почесну грамоту ? Питання за що ? Ганьба. Нехай би працівники заводу підійшли до його кабінету та закидали вікна тухлими яйцями.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.