Хмельницька і київська фірми оштрафовані за спотворення закупівель силових трансформаторів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Укрелектроапарат» (м. Хмельницький) та ТОВ «Торговий дім Елтехо» (м. Київ) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Як повідомляє прес-служба обласного АМК, товариства у листопаді 2016 року узгодили дії під час проведення ПАТ «Хмельницькобленерго» процедури відкритих торгів із закупівлі силових трансформаторів.

Переможцем торгів визнано ПАТ «Укрелектроапарат» із вартістю предмету закупівлі 569,6 тис. грн, хоча ТОВ «Торговий дім Елтехо» запропонувало таку саму вартість. Протягом трьох етапів торгів товариства не здійснювали пониження ціни, а залишили незмінними первинні пропозиції.

ТОВ «Торговий дім Елтехо» є офіційним представником ПАТ «Укрелектроапарат».  На момент проведення торгів ТОВ «Торговий дім Елтехо» не мало предмет закупівлі у наявності. У разі перемоги товариство планувало придбати силові трансформатори у ПАТ «Укрелектроапарат» за цінами виробника.

Таким чином, ТОВ «Торговий дім Елтехо» було технічним учасником тендеру.

ПАТ «Укрелектроапарат» підтвердило свою обізнаність щодо участі ТОВ «Торговий дім Елтехо» у процедурі закупівлі на стадії підготовки тендерної пропозиції.

Відповідно до чинного законодавства, ПАТ «Укрелектроапарат» та ТОВ «Торговий дім Елтехо» позбавляються права протягом 3 років брати участь у державних закупівлях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.