На Хмельниччині у листопаді інфляція становила 1,1%

Ріст споживчих цін у Хмельницькій області в листопаді проти попереднього місяця становив 1,1%.

За даними Головного управління статистики в області, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1%. Третій місяць поспіль найбільшого підвищення зазнають ціни на яйця, яке у листопаді становило 13,3%.На 8,2-2,1% подорожчали сметана, молоко, масло, сири, сало, кондитерські вироби з борошна, хліб. В

одночас на 9,5-0,8% подешевшали гречані крупи, цукор, фрукти, свинина, м’ясо птиці, риба та продукти з риби, овочі, кондитерські вироби з цукру.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 0,6%, а саме: на тютюнові вироби – на 1,1%, алкогольні напої – на 0,2%.

Підвищення цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% зумовлено зростанням плати за оренду житла (на 2%) та тарифів на опалення (на 0,8%).

Головним чинником збільшення цін на транспорт у цілому (на 1,8%) залишається здорожчання палива та мастил (на 3,6%).

У сфері зв’язку ціни зросли на 0,9%, що пов’язано з подорожчанням мобільного зв’язку на 2,2%.

Серед інших товарів та послуг на 1,9–0,2% збільшились ціни у сфері охорони здоров’я, відпочинку та культури, на послуги ресторанів та готелів, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

В цілому, з початку року інфляція на Хмельниччині становила 12,8%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.