Чи потрібний SPORT нашому CITY?

Однозначно, так! У місті приділяється увага спорудженню майданчиків зі штучним покриттям. Також здійснюється реконструкції і ремонти вже існуючих стадіонів.

Тому подив і нерозуміння викликає заповзяття, з яким (не без тиску «громадських активістів») наша влада намагається перешкодити появі сучасного і небаченого досі комплексу SPORT-CITY.

Адже не потрібно бути провидцем чи супераналітиком, щоб зрозуміти переваги для нашого міста­- як в іміджевому, так і в більш приземленому фінансовому аспекті. Поза усілякими сумнівами, після введення в експлуатацію SPORT-CITY стане одніє з візитівок Хмельницького. Збільшиться потік туристів,створються нові робочі місця для жителів міста і області.

Бо ж мова йде не про чергову багатоповерхівку, а про унікальний комплекс – житловий, тогрівельно-розважальний і, що найголовніше, спортивний. А те, що наше місто потребує сучасних приміщень для змагань і тренувань, думаю, сумнівів не викликає ні у кого. Принаймні, не мало б викликати.

Більше того, представники компанії-забудовника озвучили намір про безоплатну передачу частини спортивної інфраструктури на баланс міста. Цими приміщеннями зможуть скористатися як дорослі, так і юні спортсмени.

Про те, що це не порожні обіцянки говорить виділення десяти квартир учасникам АТО, що також було раніше анонсовано і нещодавно реалізовано.

Ми бачимо, що інвестори та забудовники комплексу SPORT-CITY демонструють нові і не зовсім звичні для наших забудовників стардати своєї діяльності.

Розуміння своєї відповідальності перед суспільством підверджується конкретними справами і діями.

При цьому всьому доводиться витрачати багато часу і зусиль на судові тяганини. Ось і останнє судове засідання (у Господарському суді Хмельницької області) завершилося на користь компанії-забудовника.

Тепер рішення за владою міста – подавати апеляцію на це рішення чи, все ж таки, подивитися на цю проблему ширше і прийняти для себе відповідальне рішеня про припиненя спроб зупинити зведення такого об’єкта у нашому місті. Тим більше, що свою правоту і законність дій  представники  SPORT-CITY довели не в одному судовому засіданні.

Місто, як і країна, в цілому, отримає значний імпульс для розвитку лише тоді, коли і влада, і бізнес, усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством, діятимуть спільними зусиллями. Кожен робитиме свою роботу. Влада створюватиме умови і не створюватиме перешкод для розвитку бізнесу. А бізнес реалізовуватиме свої проекти з користю для суспільства і країни.

Якщо кожен діятиме окремо, успіху ми не досягнемо- ні у соціальному захисті громадян, ні у спорті. Тож, згадуючи футбольну термінологію, пропонуємо усім діяти за правилами Fair play. Зараз м’яч на полі влади. Чекаємо удару чи?…

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. За землю в бюджет заплатите

  • Вже заплатили давно і платимо далі.

   • автор піар матеріалу має бути вказаний…також має бути позначка “на правах реклами” !!! Не порушуйте ще й ” Закон про рекламу” !!!!

 2. Проплачена стаття

 3. Прохання до НГП: опублікуйте розмір пайової участі забудовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

 4. треба міській владі сісти за стіл перемовин з забудовником в присутності громадскості та прописати дорожню карту на яких умовах і що забудовник передасть на баланс міста і як місто може сприяти забудовнику. Прозоро!!! p. s. Березу не пускати!!! Тільки конструктив!!!

  • треба нахрен знести все набудоване, а тоді сідати сідати за стіл переговорів і встановлювати, що нам потрібно СПОРТ чи Квартири у “нашому” СІТІ

 5. Безумовно, бажано вказати конкретно для кого і для яких видів спорту будуються приміщення , за чий рахунок, хто “меценат”, тобто дати більше інформації громаді…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.