У Нетішині в рамках екологічного проекту у школах встановили баки для сортування сміття

Протягом двох місяців у Нетішині реалізується екологічний проект «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже сьогодні», виграний КП НМР «Агенція місцевого розвитку», повідомляє Нетішинська міська рада.

У загальноосвітніх навчальних закладах Нетішина школярам розповідають про користь сортування сміття, проходять екологічні акції, діти самостійно готують буклети та відеоролики на екологічну тематику, а декілька тижнів тому в школах встановили баки для сортування сміття, які можна буде використовувати і надалі.

Організатори переконані, що людину потрібно навчати не тоді, коли вона вже доросла, а змалечку, адже тоді в головах підростаючого покоління буде закладено – сміття потрібно сортувати.

Основне завдання проекту – донести до учнів інформацію про те, що сміття природним шляхом розкладається дуже багато років, а доки розкладається — забруднює ґрунт, води, атмосферу. Чим власне й небезпечні сміттєві звалища. Але не менш важливо, розповідають працівники «Агенції місцевого розвитку» поінформувати молодь, що сміття може мати «друге життя», тобто його можна перероблювати і робити корисні речі — майже все, що нас оточує, має потенціал для вторинної переробки. І першим кроком вторинної переробки є роздільний збір відходів — паперові окремо, залишки їжі окремо, скло, пластик, металеві банки тощо.

нетішин

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.