Суд дозволив споживачам газу на Хмельниччині встановлювати будь-який сертифікований газовий лічильник

Рівненський апеляційний господарський суд підтвердив правомірність рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про накладання штрафу на ПАТ “Хмельницькгаз” за зловживання монопольним (домінуючим) становищем, повідомляє Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Як повідомлялось раніше, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало на 68 тис. грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

ПАТ “Хмельницькгаз” відмовляло споживачам у встановленні газових лічильників роторного типу окремих виробників, зокрема, ДП “Новатор” та ПАТ “Ямпільський приладобудівний завод”.

Відділення зобов’язало ПАТ “Хмельницькгаз” забезпечити споживачам можливість встановлювати будь-який газовий лічильник, що може використовуватися в залежності від наявного газоспоживаючого обладнання та який внесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

Не погодившись з рішеннями Відділення, ПАТ “Хмельницькгаз” звернулось до Господарського суду Хмельницької області з позовом, у якому було відмовлено.

11 грудня  2017 року Рівненський апеляційний господарський суд визнав законними дії Відділення та залишив рішення Відділення у силі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. газконтора взагалі обнагліла

    • ДА…ЩО Є ТО Є… НАГЛІ ТА НАРВАНІ… ТОМУ ЩО НЕМА КОНКУРЕНТІВ…КЕРІВНИЦТВО ТА ПЕРЕВІРЯЮЧІ ВЕДУТЬ СЕБЕ ЯК КНЯЗІ В СВОЄМУ КНЯЗІВСТВІ…ПОДИВІТЬСЯ ЯКІ КРУТІ МАШИНИ В ПРАЦІВНИКІВ …ДЕЯКІ З НИХ ВЖЕ НЕ ЗНАЮТЬ ЩО СОБІ ТА ДІТЯМ З ОНУКАМИ ПРИКУПИТИ…ВСЕ В НИХ Є …

  2. Так что, да здравствует наш суд!? И АМК что-то сделало!?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.