Литовська компанія планує відкрити на Хмельниччині виробництво кабельної продукції для автопрому

11 грудня в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч  з представниками керівництва литовської виробничої компанії UAB LITHUTEC (м. Клайпеда), повідомляє Хмельницька ОДА.

Участь в заході взяли т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний, представники Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Хмельницької торгово-промислової палати.

Комерційний директор UAB LITHUTEC Торсен Штокер та директор з виробництва компанії Ксенія Маліненко розповіли учасникам зустрічі про плани розвитку бізнесу на території Хмельниччини. Зокрема, було зазначено, що для початку керівництво компанії планує відкрити порівняно невелике виробництво кабельно-провідникової продукції для автомобільної промисловості. Передбачається, що штат працівників складатиметься із 20 чоловік, 5 працівників мають пройти відповідне навчання у Литві. Як зауважив Торстен Штокер, це лише початковий етап, надалі планується розвиток і розширення виробництва.

Також сторони обговорили практичні аспекти відкриття підприємства в області, зокрема, щодо наявності кваліфікованих кадрів та виробничих приміщень, оподаткування підприємства, рівня заробітної плати та страхування працівників, тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.