У Хмельницькому розпочався прийом робіт на конкурс з визначення концепції бренду міста

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького, повідомляє Хмельницька міська рада.

Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста.

Запропонована концепція бренду має бути націлена на: формування позитивного іміджу міста в Україні та світі; позиціонування унікальних конкурентних переваг міста на регіональному, національному та міжнародному рівнях; сприйняття та ретрансляцію її міською громадою.

Учасники мають запропонувати графічне відображення концептуальної ідеї – логотип. (Будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність міста та ідентифікувати його серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об’ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них).

Згідно затвердженому положенню конкурс відбуватиметься у три етапи.

І етап –  прийом конкурсних робіт (12.12.17– 05.02.17 до 17.00).

ІІ етап – півфінал (06.02.17–09.02.17) – відбір оргкомітетом конкурсних робіт (до п’яти) та  їх оприлюднення у ЗМІ для інтернет-опитування мешканців міста Хмельницького.

ІІІ етап – фінал (10.02.17–19.02.17) – інтернет-опитування мешканців міста Хмельницького.

Конкурсні роботи з позначкою «Відкритий творчий конкурс на визначення розробника бренду і брендбуку для міста Хмельницького» надсилаються або подаються на розгляд:

На І-му етапі: в електронному вигляді на пошту khmelcityagency@gmail.com, заповнивши заявку на участь у конкурсі;

На ІІ-му та ІІІ-му етапах: в електронному вигляді на пошту khmelcityagency@gmail.com та на CD/DVD носіях за адресою: 29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Гагаріна 3, Комунальна установа Хмельницької міської ради «Агенція розвитку міста».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. Той майбутній логотип (переможець конкурсу) бажано зареєструвати як знак для товарів і послуг.
  Із Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг”:
  Стаття 5. Умови надання правової охорони
  1. Правова охорона надається знаку, який не суперечить публічному порядку, принципам гуманності і моралі та на який не поширюються підстави для відмови в наданні правової охорони, встановлені цим Законом.
  2. Об’єктом знака може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, у тому числі власні імена, літери, цифри, зображувальні елементи, кольори та комбінації кольорів, а також будь-яка комбінація таких позначень.
  3. Право власності на знак засвідчується свідоцтвом. Строк дії свідоцтва становить 10 років від дати подання заявки до Установи і продовжується Установою за клопотанням власника свідоцтва щоразу на 10 років, за умови сплати збору в порядку, встановленому пунктом 2 статті 18 цього Закону. Порядок продовження строку дії свідоцтва встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері інтелектуальної власності.
  {Пункт 3 статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5460-VI (5460-17) від 16.10.2012}
  Дія свідоцтва припиняється достроково за умов, викладених у статті 18 цього Закону.
  4. Обсяг правової охорони, що надається, визначається зображенням знака та переліком товарів і послуг, внесеними до Реєстру, і засвідчується свідоцтвом з наведеними у ньому копією внесеного до Реєстру зображення знака та переліком товарів і послуг.
  Стаття 6. Підстави для відмови в наданні правової охорони
  1. Згідно з цим Законом не можуть одержати правову охорону позначення, які зображують або імітують:
  • державні герби, прапори та інші державні символи (емблеми);
  • офіційні назви держав;
  • емблеми, скорочені або повні найменування міжнародних міжурядових організацій;
  • офіційні контрольні, гарантійні та пробірні клейма, печатки;
  • нагороди та інші відзнаки.
  • Такі позначення можуть бути включені до знака як елементи, що не охороняються, якщо на це є згода відповідного компетентного органу або їх власників. Компетентним органом щодо назви держави є колегіальний орган, утворений Установою.
  2. Згідно з цим Законом не можуть одержати правову охорону також позначення, які:
  • звичайно не мають розрізняльної здатності та не набули такої внаслідок їх використання;
  • складаються лише з позначень, що є загальновживаними як позначення товарів і послуг певного виду;
  • складаються лише з позначень чи даних, що є описовими при використанні щодо зазначених у заявці товарів і послуг або у зв’язку з ними, зокрема вказують на вид, якість, склад, кількість, властивості, призначення, цінність товарів і послуг, місце і час виготовлення чи збуту товарів або надання послуг;
  • є оманливими або такими, що можуть ввести в оману щодо товару, послуги або особи, яка виробляє товар або надає послугу;
  • складаються лише з позначень, що є загальновживаними символами і термінами;
  • відображають лише форму, що обумовлена природним станом товару чи необхідністю отримання технічного результату, або яка надає товарові істотної цінності.
  Позначення, вказані в абзацах другому, третьому, четвертому, шостому та сьомому цього пункту, можуть бути внесені до знака як елементи, що не охороняються, якщо вони не займають домінуючого положення в зображенні знака.
  ГОТОВИЙ НАДАТИ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ В ДЕРЖАВНІЙ РЕЄСТРАЦІЇЇ ЗНАКА

 2. Я перепрошую! Або я ідіот, або той хто писав цю статтю!!!
  Читайте що пишете. То конкурс відбувся чи має відбутись…чи це така гра слівюююющо з дадатами?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.