Копистинська сільрада з четвертої спроби купила “Ниву” у фірми хмельницького депутата

Копистинська сільська рада Хмельницького району за 309 тис. грн купила тридверну “Ниву” у хмельницького ПП “Автоцентр-Ліга”.

Як пише моніторинговий портал публічних закупівель DoZorro, перший автомобільний тендер запустили ще в середині серпня 2017 року. Однак наприкінці цього ж місяця його було визнано таким, що не відбувся. Причина — прийшов лише один учасник ПП “Автоцентр-Ліга” (Хмельницький) з пропозицією 309 тис. грн.

На другий тендер “Автоцентр-Ліга” отримав конкурента ПрАТ “Хмельниччина-Авто”. Фірма йшла з максимальною ціною 310 тис. грн, що прирікало її на поразку. Підтвердженням того, що новоспечений конкурент мав ознаки технічного гравця, служили заявлені документи на торги. Із усього необхідного переліку документів, визначених замовником, учасник подав лише скан-копію свого статуту.

Сільська рада спочатку оголосила переможцем ПП “Автоцентр-Ліга” як фірму, що запропонувала кращу ціну (до речі, на 1 тис. грн менше від очікуваної). А потім через дев’ять днів скасувала своє рішення, бо переможець подав прострочену довідку про відсутність судимостей.

На треті торги заявилося лише ПП “Автоцентр-Ліга”, тож довелося їх відніняти.

7 листопада (четверті торги) замовник сповістив про переможця ПП “Автоцентр-Ліга”, а 20 листопада підписав із ним вистражданий договір.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Автоцентр-Ліга” належить депутату Хмельницької міськради від БПП “Солідарність” Григорію Галкіну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.