У Хмельницькому різко скорочуються видатки на утримання доріг

З 2018 року очікується суттєве зменшення видатків з міського бюджету на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Хмельницького.

Про це зазначено у пояснювальній записці до проекту бюджету на 2018 рік.

Зокрема, на дороги виділяється 88,8 млн. грн., в т.ч. 58,8 млн. грн – капітальні видатки, 30 млн. грн – поточні видатки (у базовому бюджеті-2017 це було 104, 7 млн. грн).

У капремонт, визначений на суму 58,8 млн. грн, входитимуть: улаштування зупинок громадського транспорту за допомогою розширення проїзної частини у вигляді відкритої «кишені», тротуару та автостоянки – 3,5 млн. грн., капітальний ремонт – установлення технічних засобів регулювання дорожнім рухом, обладнання вулично- дорожньої мережі автоматизованими системами керування рухом – 2,5 млн.грн., облаштування вагового комплексу – 300 тис. грн.

Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі передбачає 30 млн. грн.

У пояснювальній записці наголошується, що роботи будуть проводитись на замовлення управління житлово-комунального господарства, при цьому перелік вулиць буде погоджено з постійними комісіями з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Зрада?

 2. “при цьому перелік вулиць буде погоджено….”- дальше по тексту
  Не вижу ШБУ-56

  • Може наш дописувач дорожник з багаторічним стажем і рветься до роботи

   • Ну, Анонимный, скорее всего, на содержании, при технике, теплом кабинете, чаях-кофеях…
    А я “надыбал” одну интересную фразу бывшего ну очень большого партийного босса Егора Лигачёва: “Чертовски хочется поработать!”
    Шутка!

 3. Я,так понял,что и акцизный сбор при покупке топлива на АЗС также снизят.Ведь это сбор на ДОРОГИ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.