Плавальний басейн по вул. Зарічанській,11Ж передали на баланс СКЦ «Плоскирів»

Сьогодні виконком міської ради Хмельницького підготував проект рішення передати з балансу Управління молоді та спорту на баланс спортивно-культурного центру “Плоскирів” спортивно-розважальний центр з плавальним басейном  по  вул. Зарічанській,11Ж.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

«Розглянувши   клопотання  управління молоді та спорту та спортивно-культурного центру “Плоскирів”, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013р. №11 ”Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити управлінню молоді та спорту (С. Ремез) передати з балансу на баланс спортивно-культурного центру “Плоскирів”(В. Головатюк) спортивно-розважальний центр з  плавальним  басейном  по  вул. Зарічанській, 11Ж  загальною  площею 1874,5 кв.м, справедливою вартістю 27690493,00 грн. (двадцять сім мільйонів шістсот дев’яносто тисяч чотириста дев’яносто три гривні).
  2. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  заступника міського голови  Г. Мельник.

 Міський  голова                О. Симчишин»

 Нагадаємо, що міський голова  Олександр Симчишин під час інтерв’ю на «33 каналі» про підсумки дворічної роботи заявив, що басейн по вул. Зарічанській, 11ж до цього часу не переданий забудовниками на баланс будь-якого підрозділу міської ради.

Однак ГО «Нагляд» знайшла протиріччя у його словах та опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук спростування, вказавши, що басейн передано забудовниками на баланс управління молоді і спорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. справедлива вартість)) Басейну!!! По моему примерно за такую же сумму строился ТСЦ Квартал

  2. Що за дурне пише?
    Це ж проект рішення, а не рішення.

  3. Коли можна буде покупатись у цьому справедливому басейні ???

  4. Мабуть це фейкова новина. Рішення виконкому так не може писатись. В такому вигляді воно не законне. Його не можна підписувати.

  5. Автор, не передали, а планують передати. Це тільки проект рішення.

  6. Скльки можна товкти воду в ступі? Цей “басейн” будувався 20 років ще до появи Набережного кварталу. Яка різниця в кого він буде на балансі. Мер повинен сказати коли цей басейн буде функціонувати, щоб можна було в ньому скупатись ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.