ЖК “Sport-City” надали сертифікати на нове житло учасникам АТО

М’яко кажучи з непересічної події розпочався тиждень у Хмельницькому. Одразу десять сімей військовослужбовців-учасників АТО  отримали сертифікати на нові квартири. При чому сталася ця подія завдяки представникам бізнесу нашого міста. Невластиві для наших підприємців якості благодійності та соціальної відповідальності, що дуже часто в нас обмежуються якимось разовими акціями до певних дат, проявили представники одного з найбільших хмельницьких будівельних підприємств – компанії-забудовника ЖК “Sport-City”.

Бізнес в Україні росте за все тими ж світовими законами розвитку і радує, що нарешті ми дожили до тієї його стадії, коли соціальна відповідальність стає однією з його основ. На Заході нікого не здивуєш великими відрахуваннями підприємців на університети, лікарні, допомогу малозабезпеченим. В високорозвинених країнах створено таку ситуацію, що неможливо вийти на певний рівень розвитку бізнесу без благодійної та соціально-відповідальної діяльності.

Хмельницький розпочав із допомоги учасникам АТО. Справді добра справа, враховуючи можливості нашої  країни, що далеко не завжди може забезпечити необхідним тих, хто віддає на її захист власне здоров’я і життя. Квартири в кількох житлових комплексах, що будує компанія-забудовник  “ЖК “Sport-City”, було надано представникам п’яти громадських організацій, що звернулись за допомогою до компанії. Сумарна вартість переданих одно- та двокімнатних квартир складає близько 5 000 000 грн. Всі, хто отримав сертифікати на нове житло є учасниками АТО, що пройшли справжні бойові випробування, поранення та незгоди. Що цікаво, всі житлові комплекси, де  знаходяться отримані військовими квартири, перебувають уже в завершальній стадії будівництва і тому чекати новосіль залишилось недовго.

Ось що каже про дану акцію один із учасників події – Богдан Власюк, голова ГО “Хмельницьке обласне об’єднання Миротворців України”: «В рамках нашої діяльності, а саме сприяння і допомоги військовим, учасникам Антитерористичної операції, ми звертались і продовжуємо звертатись до багатьох підприємств нашого міста. Приємно, що часто наші звернення знаходять відгук у більшості підприємців нашого краю. А допомога ж потрібна постійно, оскільки ми опікуємось не лише тими, хто уже знаходиться тут, у Хмельницькому, а й хлопцями, нашими земляками, що несуть службу в гарячих точках нашої країни в даний час. З компанією “SkGroup”, забудовником  “ЖК “Sport-City”, ми співпрацюємо майже  із самого початку війни. На моїй пам’яті, це вперше, коли за вирішення проблеми із житлом для атовців береться не держава, а приватна компанія. І можу вас запевнити, що хлопці, які отримали квартири, отримали їх заслужено, а рішення про те, кому саме надавати квартири приймалось одноголосно».

Власюк-Богдан

Отже, хочеться надіятись, що Хмельницький став свідком народження нового рівня соціальної відповідальності бізнесу і майбутнє нашої країни виглядає значно кращим, дивлячись на такі приклади співпраці бізнесу та громади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Скільки не передавай квартир, а будівництво на тих землях залишається незаконним.

 2. А що це за сертифікати ? Де в законодавстві їх визначення ? Це що ордер на вселення?

  • Передано згідно чинного законодавства. У людей на руках належним чином оформлені документи. Сертифікат то сувенір на згадку.

  • Ти дебіл? Будинки будуються ще. Який ордер? Советський союз згадав?

   • Та ні, це ти дебіл.
    А все це звичайний “розвод”, що б ці АТОшники здійснювали тиск на владу щодо продовження позазаконного будівництва..

    • А т.з “сертифікат” є юридично нікчемним (є таке юридичне поняття; тобто цей “сертифікат” немає ніякої юридичної сили / ні на кого не покладає цивільних зобов’язань).
     “Ордер” теж тут ні до чого, адже це житло:
     1. Ще не існує.
     2. Не знаходиться ні в комунальній (у власності територіальної громади міста чи області…), ні в державній (загальнодержавній) власності.
     Так що це однозначно (любиме слово ще одного популіста – Жиряновського) “розвод”.

 3. Якщо житло виділяється за рахунок держви, то підставою для вселення є ордер, який видається згідно рішення виконкому. Іване ти точно дебільний.

 4. не впевний шо це АТОшники. одна назва “миротворці” наводить на думку, що це “придумка” Скочеляса

 5. Там п’ять организаций атошников. Думаешь, все от Скочеляса?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.