Хмельницький відмовився від білоруських тролейбусів. Заміну знайшли у партнері Порошенка

Тендерний комітет комунального підприємства “Хмельницькелектротранс” відхилив пропозицію переможця тендера ТОВ “БКМ-Україна” (Луцьк), який мав поставити 7 тролейбусів виробництва Білорусії.

Про це зазначено у відповідному протоколі, підписаному 4 грудня.

Замовник пояснив, що підприємство-переможець надіслало з листа з проханням відтермінувати поставку транспортних засобів на початок 2018 року. “Хмельницькелектротранс” категорично виступив проти такої ідеї, надавши висновок головного розпорядника коштів в особі міського управління ЖКГ.

“На 4 грудня договір між ХКП “Електротранс” і ТОВ “БКМ-Україна” неукладений з вини учасника в строк, визначений Законом (п.3 ст.32)”, – говорить у протоколі.

Разом з тим, тендерний комітет визначив іншого переможця дочірнього підприємства “Автоскладальний завод № 1 “Акціонерне товариство “Автомобільна компанія “Богдан Моторс”, з яким сповістив про наміри укласти угоду. Загальна вартість закупівлі 7 тролейбусів становить 33,42 млн. грн, що на 6 тис. грн більше, ніж у ТОВ “БКМ-Україна”.

Як писав НГП, 13 листопада постійно діюча колегія Антимонопольного комітету України скасувала попередні результати тендера із закупівлі семи тролейбусів для Хмельницького.

Співвласником «Богдан Моторс» раніше був Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському, першому заступнику секретаря РНБОУ. Вона очолила Топ-10 постачальників транспорту України у 2014-2016 рр.., до якого увійшли й нинішні суперники.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

 1. Одне і все… вальцман рулить… бєларусам вказали на двері…

  • Точно майданутий. Білоруси просять тролейбуси поставити після Нового року. Бюджетний рік у нас в країні закінчується 31.12.2017 року, а по факту, ще раніше. В них після Нового року грошей не буде розрахуватися за ці тролейбуси, а по законодавству раніше гроші перечисляти не можна. Вчи мат.часть неук

   • Навіщо ти йому пояснюєш? Це тупо зрадофіл.

   • Майданутим пояснюю, гроші з міського бюджету… вони є і будуть- спеціально зарезервавані під тролейбуси., бялоруси можуть поставити тролейбуси хоч зараз.. проте в даному випадку включиувився адмін тиск… були розмови.. були погрози… було вказано, що тролейбуси, нвіть чкщо вони прийдуть.. відправлять назад через ніби-то поломки…. томау вирішили просто закрити тему і тут з”явився такий лист.. от і все… а тупому бидлу злили таку туфту, які всі почали таражувати… ЦЕ ДЛЯ МАЙДАНУТИХ.. яких більшість .. поки що… жуйте рошен ….

 2. Добре зробили, що відмовилися від білоруських.
  Хмельницькому потрібні нормальні тролейбуси ))

  • Ограниченая Олена, тебе нужно лечиться. Петя нагнул всех и продолжает. И машины из Европы не пускают – им не выгодно.

 3. бульбашам сюди зась, поки пыдримують агресора

 4. Треба підтримувати українського товаровиробника, а не іноземного. Купуєш українське – значить український робітник має зарплату, бюджет податкові надходження, підприємство оборотні кошти.

 5. Дійсно…. народ майданутий… який народ. такий і уряд….

 6. білоруси нас зрадили, викрадають наших людей для москалів, підсовують нам російську техніку, чим допомагають нашим ворогам. То може спочатку будемо правильно думати за своїх, а не за тих хто нам вороги. При виборі рошена і бабаєвської – вибір тільки за своїх.

  • А ще лукашисти торгують з лугандонами.

  • так бульбаші- зрадники… росіяни- вороги…. проте найрідніші нам європейські ціності…. німець кращий на росіянина та білоруса…. МАЯЧНЯ…. народ.. ви зовсім з глузді з”їхали… ???

   • Майданутий ти за кремль? чи просто недалекоглядний совок

    • Я за правду.. А ви всі майдануті і мізгів уВас якв овець… у стойлі.. яких ведуть на бійню… і Кремль мені рідніший, ніж ЄВПРОЖОПА… в всі майдануті дружно ідуть в ЄВПРОЖОПУ..

     • Майданутий ти спалився, троль ти кремлівський. В тебе помилки через русизми. А правда в нас не ваша, а своя. Тому йдіть лісом, терпуги.

 7. Ні я не кремлівський троль… я СБУ шний провокатор…. який виявляє по ІР адресам всіх вас….і складає списки… майдантих і антимайданутих… щоб всіх Вас взяти і всім шомблом і повести….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.