У Хмельницькому зупинять експлуатацію 140 пасажирських ліфтів

Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Хмельницькій області у повному обсязі стосовно зупинки 140 пасажирських ліфтів у місті Хмельницькому.

Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Зупинять  експлуатацію пасажирських ліфтів  до усунення  виявлених порушень.

У судовому засіданні встановлено, що посадовими особами Управління Держпраці під час планової перевірки було виявлено, що суб’єктом господарювання не отримано дозвіл в органах Держпраці на експлуатацію 140 ліфтів згідно вимог Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів підвищеної небезпеки. Не проведено позачерговий технічний огляд ліфтів уповноваженою організацією після завершення граничного строку експлуатації.

Відповідачем не було надано суду доказів щодо усунення порушень, зафіксованих в акті перевірки. Суд дійшов висновку, що залишається ризик заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей, тому адміністративний позов підлягає задоволенню і негайному виконанню.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Хай обласна адміністрація не повідомлення на сайті пише, а наведе порядок з своїм обласним підприємством “Хмельницькліфт”, яке нічого не робить і тільки проїдає гроші платників податків. Коли не може навести порядок то хай віддасть його містам Славуті, Шепетівці, Нетішину, Хмельницькому.

  2. Кожна влада за останніх 15-20 років не приділяла увагу ліфтам, тому й сталось те, що сталось. КП “Хмельницькліфт” як дві краплі води у порівнянні з КП “Аеропорт Хмельниць-кий” . Який керівник підприємства, таке й підприємство, а владні мужі лише сторонні спостерігачі.

  3. Ліфти в переважній більшості – старезний хлам! І всім це по-барабану!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.