На Хмельниччині троє чоловіків, які лопатою закатували людину, сядуть довічно

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок трьом чоловікам, які у стані алкольного сп’яніння вбили людину.

Про це свідчить вирок суду від 27 листопада.

За матеріалами справи, 23 квітня 2014 року четверо чоловіків розпивали спиртне біля магазину “ЧП продукти” у Полонному. Раптово з одним із них виникли неприязні стосунки, що спричинило нанесення кулаками декілька ударів по обличчю.

Потім троє чоловіків силоміць посадили товариша по чарці до автомобіля і вивезли до лісопосадки, що знаходиться поблизу ПАТ “Полонський гірничий комбінат”. У лісі двоє з компанії били чоловіка господарською лопатою, нанісши декілька ударів в голову та шию, від чого лопата зламалась, а той упав на землю. Після цього один чоловік умисно ще наніс потерпілому удари дерев’яною частиною лопати-держаком в область голови і шиї та декілька спрямованих згори донизу ударів ногами у ділянки голови, шиї та по тулубу.

З метою приховання умисного вбивства викраденого чоловіка обвинувачені закопали його труп в лісовому масиві та, повертаючись в місто, викинули лопату в лісопосадку.

У вироку сказано,  що винність обвинувачених у вчиненні злочинів підтверджується сукупністю зібраних по справі доказів. Двоє чоловіків, котрі били лопатою, засуджені до довічного ув’язення. Третій отримав покарання у вигляді позбавлення волі на 15 років.

Крім цього, засуджені мають компенсувати потерпілій стороні 500 тис. грн матеріальної шкоди.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Этих тварей надо уничтожать,а не тратить на них деньги на питание.

  2. за умисне вбивство – має бути така ж розплата

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.