Громадська організація вважає, що Олександр Симчишин не володіє ситуацією щодо басейну по вул. Зарічанській

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин під час інтерв’ю на «33 каналі» про підсумки дворічної роботи заявив, що басейн по вул. Зарічанській, 11ж до цього часу не переданий забудовниками на баланс міста.

Однак ГО «Нагляд» знайшла протиріччя у його словах та опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук спростування.

«Отже, басейн, переданий місту забудовниками за 27.7 млн.грн., зі слів голови, ще не прийнятий на баланс будь-якого структурного підрозділу міської ради.

Неправда полягає в наступному: ще 29 червня 2017 року виконавчим комітетом прийняте рішення №445 про затвердження акту безоплатного приймання передачі в комунальну власність територіальної громади міста спортивно-розважального центру з плавальним басейном по вул. Зарічанській, 11ж.

басейн

Крім того, 2-м пунктом рішення зобов’язано управління молоді і спорту прийняти на баланс цей центр. Тобто, рішенню про прийняття басейну на баланс виповнилось вже півроку, а голові про це невідомо.

Про можливі недоліки, про які, судомно шукаючи причини ганебної ситуації з басейном, також згадав голова, нам здається, думати і говорити треба було до прийняття будь-яких рішень, і надання згод. Більше того, комісія з питань безоплатної передачі центру була створена рішенням МВК ще в жовтні 2016 року, і чому вона не змусила забудовників за рік своєї роботи усунути недоліки на об’єкті? І якщо недоліки були, чому приймалося рішення про затвердження

басейн_1

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Це легко можуть перевірити журналісти НГП. Хто тут правий, а хто не знає. В кого зараз басейн на балансі? Хто балансоутримувач? І все стане на свої місця.

  • він падла,може ще не знає справжню вартість цього басейну? місту втюхали річь, яка коштує принаймні в 4 рази дешевше. Зрозуміло, що не просто так, а за добрий віткат на “патріотізм”. Сем, нічого в цьому житті не сховаєш. усе буде відомо!!! коли для цього настане слушний момент, просто зробити з правди- “путінський тролінг” не вийде! будівельний магнат ти наш

 2. Шо опять, все, що не вписується в придуману мером картинку – неправда? Не вірю, Симчишин знає навіть в якому під’їзді здохла остання муха, а тут цілий басейн?

 3. Міськвиконком затвердив акт-прийому передачі обєкта. Але після підписання акту прийому-передачі міськвиконком має визначити балансоутримувача окремим рішенням. Тому Симчишин повністю правий, що обєкт ще немає балансоутримувача

  • Якщо претензій до забудовника не має, з басейном усе нормально, акти підписані, то чому зависло питання балансоутримувача? Чи може комусь вигідно, а може хтось у владі натільки тупий, що не знає як це зробити?

  • А хто ж підписував акта як балансоутримувач?Чи так як з памятником Леніну: забрали, а на баланс не передали. Це ж треба придумати такий хід сволотовський;окремим рішенням визначати балансоутримувача.

 4. А хто цей “басейн” бачив ? Де фото ?

  • На баланс принять, значить подписаться что принял майно на 27 милл. через пару лет придет нормальный мер, сделают инвентаризацию, и спросят с того, подписавшегося, как так износ составил пару десятков милл.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.