Антимонопольний комітет оштрафував на 136 тис. грн київські фірми, які спотворили торги із закупівлі ламп для Хмельницького

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Всеукраїнська екологічна компанія» (Київ) та ТОВ «ТЕСЛА ЗЕТ» (Київ) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

За повідомленням прес-служби облАМК, до неї надійшло подання управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, прокуратури Хмельницької області та звернення ДП «Новатор». Відділення з’ясувало, що столичны товариства 28 листопада 2016 року узгодили дії під час проведення Хмельницьким комунальним підприємством «Міськсвітло» процедури торгів із закупівлі ламп та світильників.

Відсутність змагальності у торгах, наслідком якої стало обмеження конкуренції під час обрання переможця при проведенні тендеру, забезпечила перемогу ТОВ «ТЕСЛА ЗЕТ» з вартістю предмету закупівлі 3 млн 888,6 тис. грн.

ТОВ «ТЕСЛА ЗЕТ» та ТОВ «Всеукраїнська екологічна компанія» перебувають у тісних  господарських відносинах; спільно готували пропозиції конкурсних торгів та обмінювались інформацією під час підготовки до участі у торгах. На момент проведення торгів ТОВ «Всеукраїнська екологічна компанія» не мало у наявності предмет закупівлі. У разі перемоги товариство планувало здійснити закупівлю предмету в ТОВ «ТЕСЛА ЗЕТ».

Протягом 3 років товариствам заборонено приймати участь у державних закупівлях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.