Симчишин призначив нового директора музею-студії фотомистецтва

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин призначив нового директора музею-студії фотомистецтва.

Відповідне розпорядження було підписано 28 серпня.

Ним став діючий науковий співробітник цього музею 33-річний Віталій Савін. У мотиваційному листі Савіна, який він підготував на конкурс із заміщення посади, зазначено, що “метою становлення музею як одного з центрів національного фотомистецтва, є тісна співпраця з Національною спілкою фотохудожників України, мистецькими галереями, фотоклубами та громадськими  організаціями”. Новий директор обіцяє особливу увагу приділяти популяризації фотографічних знань та формуванню національно-патріотичних якостей у молодого покоління.

Його конкурентом на конкурсі був екс-начальник міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Аніськов.

Нагадаємо, що раніше мер звільнив директора музею-студії фотомистецтва Костянтина Жданова, в якого закінчився контракт.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

  1. формуванню національно-патріотичних якостей у молодого покоління….можна конкретніше,що це за такі СЕКРЕТНІ якості….

  2. А он из свободы? Или как?

  3. Науковий спивробытник фотомузе)) это как грузчик-менеджер по перемещению груза.

  4. Правильно зробив! Жданов аматор! Не вивчився,а думав,що все життя буде директором! Порушив норма законодавства! Дуже давно! Питання ще будуть? Сам не дрдумався? Було б бажання! Новий директор спроможний працювати!

  5. Шо такое? Не бачу Стебло в кабинете с камерами у Сымчишина!Ау! Мищук! Что за матросская тишина! Специалиста сняли!Где пикеты с бабушками? Кум Черновой не директор!Как он без образования мог столько лет работать? Пусть за все годы отдасть деньги в бюджет!Его экспонаты? В самый раз открыть частный музей!Он за все годы на ой как много нафотографировал!Где сюжеты с начальником управления культуры города? Как он мог допустить такое? Стебло!Вперед против Закона! Или зависишь от мера,поэтому молчишь?Стыд и позор! А вместо того,чтобы писать чушь про парня,дайте ему спокойно работать! Францишек! Ты где серый зайка с письмами к меру? Пока в кустах,понятно,трусись! Успехов новому директору! Решение правильное,мер молодец! Еще один голос получил!

  6. Теперь грузчик Жданов!

  7. Молодець!це на краще!

  8. Жданов працював з такими порушеннями???????? Як могли таке допустити?????????? Ромасюков! Ти що мовчав?

  9. А що Жданов? Дали працювати,от так працював! Може думали про щось,хто зна?! Констатуаати можна одне,вседозволено! А фотографують багато хто,везе не кожному! Зарплату платили ,гостей запрошували,про Закон не думали! Для чого псувати нерви? Все в бюджет родини!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.