Українці найбільше довіряють Юлії Тимошенко і категорично проти ринку землі

Лідер ВО «Батьківщина»  Юлія Тимошенко  регулярно посідає першу позицію щодо  уподобань громадськості і є  лідером довіри українців .

Більше того, саме Тимошенко здатна з неабияким відривом перемогти в другому турі виборів президента України чинного главу держави. Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром «Соціальний моніторинг», Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка і  Інститутом аналізу та прогнозування.  Юлії Тимошенко  довіряють 24,5% респондентів. На другому місці  Анатолій Гриценко,  далі –  Олег Ляшко, Вадим Рабінович, Петро Порошенко, Андрій Садовий, Володимир Гройсман,  Юрій Бойко.  Серед партій лідерство також належить ВО «Батьківщина»:  якби вибори до Верховної Ради відбувалися наступної неділі, то за «біло-сердешних»  проголосували б 13,5% опитуваних.  Загалом прохідний бар’єр долають лише шість політичних партій. Водночас соціологи запитали у  респондентів, чому вони  підтримують  ту чи іншу партію. Понад  38% опитуваних громадян назвали причиною свого вибору саме  довіру до лідера політсили.

Також соціологи дослідили  ставлення громадян до змін, що відбуваються у соціальній сфері країни.  Цифри підтвердили очевидне – люди вкрай незадоволені змінами щодо пенсійного забезпечення,  станом боротьби з хабарництвом. Але найвищий показник невдоволення  стосується перспективи  введення  ринку земель сільськогосподарського призначення . Ринок землі відкривати не можна, – у цьому  абсолютно переконані понад 71% опитаних.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

 1. голимая реклама

  • якщо результати дослідження одразу трьох авторитетних інститутів брехня, то що тоді правда? Я особисто вірю що в Тимошенко сьогодні високий рейтинг. Бо люди нинішньою владою невдоволені, а альтернативи Юлі немає.

 2. Та лярва ще досі сцить у очі і каже що то Божа роса…убога на лабутенах, дарма її випустили із зони

  • януковича вже немає, а боти його живіть) зупиніться, бо вам за ваші бризкання на лідерку опозиції вже більше ніхто не заплатить! Не с…ь на всіх по інерції!

 3. Лукашук губером буде , ця жирна свиня

  • пане Тараненко !!! тут необхідно поставити позначку “на правах реклами”… а про лукашука навіть можна не говорити-вчорашній день…зі своїми лілями та віками…

  • Він вже схуд

  • шановний, стосовно губернаторства Лукашука ви глибоко помиляєтеся. По-перше, він уже за віком не може бути на державній службі. А друге – після чотирьох каденцій у ВР в Лукашука за останні
   три роки було достатньо можливостей зробити собі посаду голови ОДА. Якби він хотів, то став би губернатором ще в березні 2014 року. Він неодноразово хотім стати мером, навіть будучи нардепом балотувався на мера. Але як не обрали, то абсолютно спокійно займається своїми справами, партійною роботою. Олег Лукашук хороша людина, просто на нього надто багато бруду лиють, бо він серйозний гравець у місцевому політикумі. А ви не робираючись повторюєте всяку дурню.

 4. А я буду за Тимошенко голосувати т1льки за те, що газ буде по 3 грн. 60 коп. за куб., а лукашуки та все 1нше мене не бентежить.

  • підтримую! якщо Тимошенко стане президентом, то впевнений що щось зміниться. Як мінімум вона порозганяє нинішніх шоколадних зайців.

 5. 2006-2008 роки за іі премєрства економіка бурлила бабло лялося рікою всі працювали і заробляли а не так як зараз виживають так що робіть свій вибір а на разунок лукашука то це на мій погляд не самий поганий політик в області але вибір за нами як ми хочема жити далі побиратися чи процвітати доречі якби вона була в темі іі б не посадили це означає що вона боролася з системою

  • Так это работали кредитные деньги, и импортные товары. Тогда локомотивом были выдача кредитов( наиболее потребительских), и тратились они в большинстве своем на покупку товаров иностранного производства.

 6. “Понад 38% опитуваних громадян назвали причиною свого вибору саме довіру до лідера політсили.” – атаманщина у нас у ментальній свідомості. Людей цікавлять яскраві лідери, а не ідеї. Але які ідеї можуть бути у ВО Батьківщина? Більшість партій – це тимчасові політичні проекти без чіткої ідеології під лідера. То не є класичні ідеологічні партії. І взагалі всі ці рейтинги заздалегіть готуються, щоби через ЗМІ створити потрібну думку в суспільстві і отримати необхідний результат на виборах.

  • В нас все рівно, що ідіологічна партія, що не ідіологічна, усе керівництво їх налаштованне виключно на власне збагачення.

   • Для неідеологічних політпроектів кінцева мета не влада, а збагачення. Влада для таких партій не ціль, а інструмент для досягнення кінцевої мети. Класичним таким прикладом була партія регіонів.

  • якщо ви нічого не знаєте про ідеологію ВО “Батьківщина”, то це не означає що її немає. Почитайте статут партії. І я б не назвала тимчасовою партією “Батьківщину”, яка вже 17 років діє.

 7. навіщо лити бруд на людей, яких не знаєте? Лукашук шанована людина, депутат чотирьох скликань, який не зламався і не ліг під регіоналів, фінансував Майдан і взагалі зробив дуже багато добра для міста. Один водогін тільки чого вартий! А що стосується комплекції, то це вже кому як Бог дав. Я вважаю хамством дорікати людині тим, який у неї зріст чи вага. Так і до расизму недалеко.

 8. ні одна людина в області особисто не купила стільки касок, броніків як Лукашук. І продуктів на передову дає дуже багато, фура кожного місяця. І простим людям помагає. Той, хто не голодний, то сміється з Лукашука. А пенсіонери тисячами кожного місяця йдуть до нього за продуктами, получають продукти першої необхідності і не сміються з нього, а дякують. Держава, власні діти старим не дають, а він дає. То хіба це погано? Так що даремно деякі тут говорили про Лукашука погано.

 9. Ось на таку фігню як ця рекламна стаття і витрачаються бюджетні гроші, що виділені на фінансування партій представлених у Верховній Раді! Сцуки, краще накорміть декількох голодних або засипте хоча б одну яму на нашому вседержаному бездоріжжі! Юлька ж є одною із перших паразитів на шиї у українців і ніяка реклама цього не виправить!

 10. Радикальна партія Олега Ляшка, «Самопоміч» та «Опозиційний блок» витрачають значні відсотки бюджетних коштів на політрекламу, Блок Петра Порошенка — на розбудову партійної мережі, а «Народний Фронт» та «Батьківщина» — на оренду та зарплату.

  Такі дані оприлюднив Комітет виборців України, проаналізувавши фінансові звіти парламентських політичних партій за ІІ квартал (квітень-червень) 2017 року в рамках проекту «Дослівно», зазначивши, що відповідні звіти партії мали подати до НАЗК та оприлюднити на власних сайтах до 9 серпня.

  «Радикальна партія Олега Ляшка, «Самопоміч» та «Опозиційний блок» витрачають значні відсотки коштів на розміщення політреклами. Блок Петра Порошенка — вкладає гроші в розбудову партійної мережі. «Народний Фронт» та «Батьківщина» — витрачають всі кошти на оренду приміщень та заробітну плату», — йдеться у повідомленні.

  За даними КВУ, за квітень-червень РПЛ витратила на статутну діяльність 13 млн грн, із яких 12,8 млн грн склали кошти Держбюджету. 45% усіх коштів було витрачено на рекламу на телебаченні: найбільше, 3,2 млн, було передано ТОВ «Інформаційне агенство «112-Україна та 1,9 млн грн. – ТОВ «Новини 24». Для порівняння: на заробітну плату РПЛ витратила 2,4 млн грн, на оренду приміщень – 0,3 млн грн.

  «Самопоміч» витратила за три місяці 19,8 млн, із яких 98% склали кошти Державного бюджету. Найбільше коштів, 26% всієї суми, «Самопоміч» витратила на видавничу діяльність, а саме на друк та розповсюдження партійної газети. Більше 1 млн грн витрачено на рекламу по телебаченню та радіо. 23% коштів пішло на матеріальні витрати та оплату послуг, 19% – на заробітну плату, 8% – на оренду приміщень.

  «Опозиційний блок» уперше відзвітувався про витрачання коштів із Державного бюджету. За квітень-червень партія витратила найменше з усіх політичних сил – 3 млн грн (1,3 млн – кошти Держбюджету). Третину всіх коштів Опоблок спрямував на політичну рекламу. Зокрема, 1 млн було витрачено на розміщення зовнішньої політичної реклами, 1.5 млн – на оренду приміщень. Рекламні матеріали були оплачені за власні кошти партії.

  Блок Петра Порошенка «Солідарність» упродовж ІІ кварталу витрачав виключно кошти із Держбюджету. Всього було витрачено 22,1 млн грн, що є найбільшим показником з усіх партій. 62% коштів було спрямовано на утримання місцевих організацій партії, 9% — на заробітну плату, 7% — на матеріальні витрати та оплату послуг.

  «Батьківщина» витратила на свою діяльність 4,3 млн грн (з них 4 млн – кошти Держбюджету). Третину коштів, 32%, «Батьківщина» спрямувала на оренду приміщень, 28% — на матеріальні витрати та оплату послуг, 14% — на заробітну плату.

  «Народний Фронт» витратив за три місяці 21,3 млн, із яких 18,7 млн склали кошти із Держбюджету. Всі витрати пішли на заробітну плату (36%), оренду приміщень (37%) та оплату податків і зборів (24%). У центральному апараті партії працює 27 осіб, в місцевих організаціях – 616. При цьому жодна місцева організація партії не має статусу юридичної особи, що свідчить про централізований характер управління.

  «У ІІ кварталі Радикальна партія Ляшка та «Самопоміч» продовжують ганебну практику витрачання державних коштів на саморекламу. Замість того, щоб розбудовувати місцеві осередки, проводити навчання партійців, працювати із виборцями, ці політичні сили банально скуповують рекламу, фактично викидаючи на вітер кошти платників податків. КВУ розробив зміни до законодавства про держфінансування партій, які серед іншого передбачають заборону політреклами за бюджетні кошти», — зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

  У ІІ кварталі 2017 року «Народний Фронт» отримав з Державного бюджету України 28,4 млн. грн, БПП «Солідарність» — 28 млн, «Самопоміч» — 25,1 млн, Опоблок – 12,1 млн, Радикальна партія Олега Ляшка – 9,5 млн, «Батьківщина» — 7,2 млн грн.

  Джерело: Укрінформ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.