За I півріччя у Хмельницькій області на 37,8% більше здано житла, ніж торік

У січні-червні 2017 рку прийнято в експлуатацію 232,9 тис. кв. м загальної площі житла, що на 37,8% більше, ніж у січні–червні 2016 року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Понад три чверті (75,4%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в будинках із двома та більше квартирами, 23,3% – в одноквартирних будинках та 1,3% – у гуртожитках.

Перше місце за обсягами прийнятого в експлуатацію житла традиційно посів Хмельницький – 183,7 тис. кв. м загальної площі, або 78,9% загального обсягу.

У цілому по області прийнято в експлуатацію 3,1 тис. квартир. Середній розмір квартири становив 71,1 кв. м загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 116,6 кв. м, у містах – 68,5 кв. м загальної площі.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 9,3 тис. кв. м, що в двічі більше порівняно з січнем–червнем 2016р.

Завершені також будівництво та реконструкція інших об’єктів соціальної сфери, зокрема, прийнято в експлуатацію будинки культури на 205 місць, дошкільні заклади на 100 місць, операційну на 3 ліжка та амбулаторно-поліклінічні заклади на 115 відвідувань за зміну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. А СКІЛЬКИ КВАРТИР У ТИХ НОВОБУДОВАХ БЕЗОПЛАТНО, ЯК У СТРАШНІ ЧАСИ ПІДНЕВІЛЬНОЇ ПРОКЛЯТУЩИМ КОМУНЯКАМ УКРАЇНИ, ОТРИМАЛИ РОБІТНИКИ, ВЧИТЕЛІ, МЕДИКИ, БАГАТОДІТНІ СІМ’Ї, СИРОТИ, ІНВАЛІДИ ТЕПЕРІШНЬОЇ, КВІТУЧО-НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ, НАРОД ЯКОЇ, ЗА ПЕРЕКОНАННЯМ МІНІСТРА РЕВИ, ПОРІВНЯНО З БІДОВИМИ НІМЦЯМИ, ЖИРУЄ НА СВОЇХ ЗАРПЛАТАХ І ПЕНСІЯХ?

    • Безкоштовні квартири вчителі з медиками почали отримувати з 60 років. Це через 40 років після революціі. Далеко не всі іх отримували. Багато таких, що все життя стояли на черзі і нічого. Багатьох до того часу порозстрілювали і згноіли в гулагах. Не треба роздавати безкоштовне житло, воно не цінується, ми це бачимо. Треба всім разом побудувати суспільство, в якому можна заробити. Квартири трохи давали, а автомобілі були недосяжною мрією в час, коли в Європі це був доступний засіб пересування. Так що нема за чим жаліти. Сіро, бідно. Молодість була.

  2. Напевно шановний “0”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.