Другий енергоблок Хмельницької АЕС відключено на двомісячний ремонт

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС 27 серпня о 10:59 був відключений від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту.

Як повідомляє прес-служба НАЕК “Енергоатом”, ремонтні роботи енергоблоку №2 планується завершити за 63 доби.

“Серед основних робіт: капітальний ремонт другого парогенератора та головного циркуляційного насоса, гідроємності системи аварійного охолодження активної зони (САОЗ-2), першого циліндра низького тиску, циркуляційного насоса, арматури; середній ремонт реакторної установки, каналів систем безпеки, а також контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки”, – йдеться в повідомленні.

В планах також роботи з продовження ресурсу обладнання. Під час планового ремонту на другому енергоблоці ХАЕС заплановано виконати низку заходів, передбачених діючими програмами з підвищення безпеки.

Радіаційний стан на промисловому майданчику ХАЕС та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.