Аудиторам не дали провести перевірку на Шепетівському лісокомунальному підприємстві

Фахівців Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області не допустили до проведення ревізії на Шепетівському районному спеціалізованому лісокомунальному підприємстві. Про це повідомляє сайт міста Шепетівки з посиланням на прес-службу Управління Західного офісу в Хмельницькій області.

Засновником та органом управління підприємства є Шепетівська районна рада, яка уклала з директором Трофімчуком П.П. контракт та контролює його діяльність. Аудиторів для проведення державного фінансового аудиту діяльності підприємства не допустили ще у листопаді 2016 року.

А значить, бояться перевірки, яка виявила б незаконне використання державних коштів.

Такий висновок зробили державні аудитори. Про недопуск працівників до виконання своїх службових обов’язків поінформовано Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області та надіслано вимоги засновнику підприємства про вирішення питання щодо проведення перевірки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Эх нары по руководству плачут.

  • Наскільки мені відомо, перевіряючі недотримались терміну повідомлення про початок перевірки (зараз відпускна компанія і бухгалтер у відпкстці), не вказали термін перевірки, а тільки початок (чк потім виявилось 30 робочих днів два інспектрори хотіли перевіряти підприємство яке за три роки від держави не отримало ні гривні бюджетних коштів), а програмі перевірки забиті питання і держпраці, і інвалідів, і податкової. І це все перевірка з власної ініціативи Хмельницьких держфінінспекторів. Як на мене, дуже схоже на замовлення. А щодо виклику поліції, це факт який свідчить про рівень ревізорів і тих хто їм порадив. Законом чітко визначено порядок складання акта про недопуск до перевірки і подальші кроки. Далі буде…

   • Державне підприємство може і не отримувати від держави коштів, але зобов’язане перераховувати до бюджету частину прибутків. На те воно й державне. І Шепетівська районна рада – те ж орган державної влади. Але здається, що керівництво лісгоспу вже давно спримає підприємство як свою власність.

    • Відчувається, що людина в темі. Питання в тому, що лише кілька комунальних підприємств міста Хмельницького завершили рік з прибутками і в області таких не багато. Комунальне підприємство в першу чергу здійснює діяльність для забезпечення потреб громади, а державне підприємство в першу чергу на забезпечення загальнодержавних інтересів.
     Держфінінспекції порадив би шукати там де використовують десятки та сотні міліонів державних грошей в т.ч. де частка держави в статуті підприємств значна, а прибуток як кіт наплакав в т.ч. і в монопольних підприємствах. Думку не міняю, замовили підприємство, якщо програма перевірки включає “мох і болото” все що тільки годен перевірити. Час покаже.

     • Петро, ти поки що заодно з керівництвом райради, але завтра все зміниться, і не буде твій друг головою, що ж далі будеш робити? Якщо не сховаєшся посадять, бо є за що.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.