Транспортна реформа Хмельницького: мережа скоротиться на 80 одиниць

Хмельницька влада презентувала громадськості єдину міську систему управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту, а також провела обговорення змін до маршрутів.

Хмельницькі маршрутки

Хмельницькі маршрутки

“Основна концепція нової мережі полягає у тому, що пріоритет надається тролейбусам, великогабаритному транспорту. Планується, що малогабаритний транспорт забезпечуватиме віддалені мікрорайони міста. Заплановано скоротити кількість громадського транспорту на 46 одиниць: з 390 – до 344, у планах значно скоротити малогабаритний транспорт, приблизно на 70-80 одиниць буде виведено з мережі, а замість них – великогабаритні”, – зазначив заступник міського голови Андрій Бонадаренко, якого цитує прес-служба міської ради.

За словами посадовця, усі маршрути працюватимуть у звичайному режимі, а не так званого маршрутного таксі. Умовами конкурсу на кожному транспортному засобі обов’язково має бути встановлено GPS-трекери для відслідковування в онлайн режимі рух транспортних засобів.

В.о. начальника управління транспорту і зв’язку Сергій Шепурев сказав, що в управлінні буде фахівець, який відслідковуватиме дотримання графіків, фіксуватиме з’їзди з маршрутів і тощо. Устаткування для єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту має відповідати ціні і якості. Також система має включати можливість інтегрування у систему “розумних зупинок” та можливість створення мобільних додатків для пасажирів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 20

 1. А нахрін ця реформа треба? Дайте людям нормально працювати і годувати свої родини.

 2. Ніхто не замислюється, що жоден перевізник не купить замість нинішніх 10 -“пижиків” 10 великих автобусів. Купить два чи три. Курсуватимуть вони із набагато більшим часовим інтервалом – поки не будуть вщент забиті. А головне, перевізник чітко “аргументує” чиновникам, що саме така кількість транспорту на тому чи іншому маршруті є оптимальною. Ніколи не повірю, що у нас в місті великогабаритний транспорт буде ходити кожні 10 чи 15 хвилин, принаймні, як зараз маршрутки.

  • Вы не поверите, но провозная способность маршрута зависит от вида транспортных средств, и большегрузный (по пассажирам тоже) транспорт часто менее затратен для перевозчика. А так-то – мера во всем нужна конечно

 3. Какой ужас! Возврат к убогому совку! Нет чтоб раздать каждому велосипед на солнечных батарейках.

 4. Давно пора разваливающиеся собачьи будки на колесах в металолом сдать.

  Давно пора нормальные полноразмерные автобусы запускать. И людей больше перевезут и закончат гонки на дороге между сараями на колесах.

 5. проти реформи чи як вона там називається. люди проти. хочуть забрати аж 80 одиниць і людей без хліба лишити. ганьба

  • Это вы о водилах скотовозов? Не бойтесь за них, они на леваке себе малину устроили. Не пропадут они. В крайнем случае уедут мыть полякам унитазы.

 6. Та, головне, щоб не скорочували кількість транспорту на маршрутах. Непотрібно замість 5 маршруток 1 автобус. Вони ж будуть курсувати дуже рідко,переповнені та дуже довго. Нехай хоча б міняють максимум два до одного. Так, цього ж не буде!!! та й загалом, влітку у тролейбусах можна здохнути від задухи. У маршрутках хоч якісь люки з вікнами відкриваються. А на весь салон тролейбуса, якщо є відкритий люк, то це добре. А між тим, навіть у нових тролейбусах кондиціонери не працюють

  • Пишите жалобы шоколадному. В тралике Богдан можно каньдик устанавливать и будет вам хорошо.

  • Так спринтера тоже вечно переполненные, причем в час пик забиваются уже на первых двух-трех остановках, а дальше едут без остановок, полностью выгружаясь в центре.

 7. не розумію цих нитиків, давно потрібно переходити на великогабаритний транспорт.

  • Та это те, у кого родственники – водилы на спринтерах. Вот и ноют.
   В Западной Европе вообше маршруток нет. Только коммунальные большие автобусы.

 8. Как трудно говорить… Да никто против автобусов слова не говорит. Просто не будут они как в Европе ездить через 15 минут. И никто из перевозчиков их не будет менять один на один. А будут мегять – один автобусов на 5 пыжиков. А так и будет. И хлам будут покупать б/у. И будет таже ситуация, что и сейчас в грязных маршрутках

 9. Транспортна реформа у місті необхідна. Величезна кількість маршруток споганює вигляд вулиць Хмельницького.

 10. Повністю погоджуюсь, що треба більш габаритний транспорт. А то пам*ятник Небесній сотні поставили, а по цій вулиці забули дати нормальний транспорт!!! А на ній два корпуси університету, дві бібліотеки та поряд школа №6 !!!!! Діти зранку та після занять цілими колонами ходять!!! А всім наплювати !!! Тролейбуса №9 не дочекаєшся !!! А буси таку кількість фізично не тянуть !!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.