З бюджету Хмельниччини планують виділити близько 6 млн. грн на оснащення підрозділів тероборони

Депутати Хмельницької обласної ради мають намір на черговій сесії 27 вересня ухвалити обласну програму «Територіальна оборона на 2017-2020 роки» загальним кошторисом 6 млн. грн.

Відповідний проект рішення з’явився на сайті облради.

Метою програми є здійснення заходів щодо забезпечення якісної і ефективної реалізації оперативних можливостей, стійкої і безперервної роботи пунктів управління та засобів зв’язку, матеріально-технічне забезпечення потреб особового складу підрозділів (загонів) територіальної оборони області предметами речового майна і спорядження, засобами зв’язку для підтримання боєготовності.

Левову частину коштів (5,5 млн. грн) буде витрачено на створення комплексу приймально-передавальних ретрансляторів та ліцензійного програмного забезпечення ТМ MOTOROLA, а а також забезпечення засобами транкінгового зв’язку ТМ MOTOROLA.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Кошти в нікуди. Підрозділам тероборони (роти охорони військових комісаріатів) не потрібні засоби зв’язку, оскільки більшість резервованих під час бойового виклику (виходу) просто розбіжиться. У 2014 році 2 млн. обланса рад виділила на 7 бат оборони області, які потім повернули та роздерибанили. Зараз ж готові викинути “своїм” продавцям 6 млн. грн. Але ж потрібно здійснити дерибан – час дозволяє.
    Додам даунам ОДА: усі загони тероборони забезепечені від МОУ усім належним.

    • Валєра, я 100% з тобою погоджуюся! Якщо вболіваєш за бюджетні гроші, прийди, будь ласка, на депутатські комісії і поясни їм все кваліфіковано.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.