Названо найбільших боржників області за спожиту електроенергію та газ

Представники “Хмельницькобленерго” і “Хмельницькгазу” озвучили установи області, які найбільше заборгували за спожиті послуги.

Така інформація пролунала на нинішній колегії ОДА.

Серед злісних неплатників “Хмельницькобленерго” підприємства галузі ЖКГ з боргом 19,4 млн. грн, установи пенетарціарної служби – 1,6 млн. грн, підрозділи Міноборони – 1,1 млн. грн, територіальні громади – 268 тис. грн, обласне управління освіти – 114 тис. грн.

У “Хмельницькгазі” назвали два підприємства теплокомуненерго, які мають значні борги перед постачальником. Це – “Тепловик” зі Старокостянтинова – 2,2 млн. грн і Славутське ЖКО – 1,7 млн. грн.

За даними сайту НАК “Нафтогаз Україна”, на 16 серпня заборгованість Хмельницької області за теплову енергію становить 223 млн. грн, у тому числі 132 млн. грн – за 2017 рік. Рівень оплати – 72%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. А чому до цієї пори, в супереч вимог закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”, на сайті Міністерства юстицїі пошук за ЄДРПОУ https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch України відсутні відомості про власників “Хмельницьгаз” єдрпоу 05395598 та “Хмельницьобленерго” єдрпоу 22767506?????? Люди мають право знати кому вони платять кошти!!!! Журналісти це для Вас гарна тема!!!! Та для прокуратури теж!!!!

  2. Якщо проаналізувати склад основних акціонерів, то ВАТ Хмельницькгаз = РФ+Кіпрські офшори

  3. “Хмельницьобленерго” – понад 70% – власність держави

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.