Два департаменти ОДА не поділили, хто відповідальніший за побутові відходи

На сьогоднішній колегії Хмельницької облдержадіміністрації виникла казусна ситуація – керівники двох структурних підрозділів не змогли дати ствердної відповіді, хто все ж таки має готувати програму поводження з твердими побутовими відходами краю, яка завершилася у 2015 році.

На думку заступника начальника управління обласного ЖКГ Григорія Ващука, це більше прерогатива департаменту екології. На цю репліку заступник директора департаменту Андрій Мартинов відповів, що це проблема житлового-комунального господарства.

Водночас за кілька хвилин до цього непорозуміння пан Ващук переповів присутнім свій діалог про найбіше зло у комунальній сфері Хмельниччини.

“Кілька років тому мене запитали: “Яка найбільша проблема у житлово-комунальній галузі області?” Тоді є відповів, що це є сміттєзвалища. Щоправда, раніше це не так було помітно, як сьогодні”, – наголосив чиновник.

Крім цього, начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Ігор Баланюк назвав сміттєзвалища, які давно мали би бути закриті.

Довідка НГП. У Хмельницькій області нараховується 842 сміттєзвалища та полігона твердих побутових відходів. Вісім з них потребують закриття або розширення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ось такі пиз…ки нами правлять. Головне зряплату своєчасно отримують.

  2. як можна так тупити…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.