Начальник управління культури пояснив, чому Хмельницький запросив гурт “Onuka”

Начальник правління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков пояснив, чому Хмельницький запросив гурт “Onuka”, який виступатиме на День міста.

“Зірки, котрі повинні виступати у нас, мають бути топові. Саме Onuka сьогодні є популярною не лише в Україні, а й в Європі. При цьому, місто вело перемовини з гуртами Mad Heads і “Мандри” (однак в обох випадках не знайшли консенсусу – НГП), – сказав він в інтерв’ю 33 каналу.

Він зазначив, що з гуртом “Onuka” домовлялися про виступ майже два місяці. Спеціально для неї з Вінніці замовили сцену, музичне і світлове обладнання.

“У “Фейсбуці” нам радять замовити дешевші гурти. Але у нас інше стратегічне бачення – Хмельницький має стати містом цікавих подій”, – додав Ромасюков.

Загалом, на святкування цьогорічного Дня міста передбачено півмільйона гривень.

Як писав НГП, соціальні мережі буквально вибухнули після публікації інформації про гонорар гурту Onuka, який виступатиме у Хмельницькому 23 вересня на Дні міста. Нагадаємо, що управління культури і туризму Хмельницької міської ради 16 серпня підписало договір із солісткою Наталією Жижченко загальною вартістю 166,6 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. У нас офіційно є 116 вихідних днів- це практично кожен третій день. А якщо сюди додати : дні народження свої , рідних ,онуків,кумів,друзів ,лікарняні ,відпустки офіційні і за свій рахунок ,відрядження ,то як каже вуйко гуцул Микола : “що сі робит в тому світі , аж шляк трафлєє нормального хлопа без роботи .”НЕ ЖИТТЯ ,А СВЯТО …

  2. оце роздули цю співачку.

  3. Питання будуть завжди. Хлопака колись займався вокалом! Повторюю: Пир во время чумы”. Начальник тако якось,на пританцовках!

  4. Глупо сперечатися! Найкраща виконавиця яка знайомить з національними традиціями і до того ж за прийнятні кошти в порівнянні з іншими. Чудово!.. Можливо в когось є кращі варіанти?!…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.