У Хмельницькому може з’явитися ще один почесний громадянин

Хмельницька міська рада розгляне питання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Хмельницького» голові громадської організації «Захист рідної землі» Кузьмі Матвіюку.

Фото "Є"

Фото “Є”

Відповідний проект рішення спочатку має затвердити виконком, а потім винести на розгляд депутатів міської ради.

Із проекту рішення НГП стало відомо, що комісія з визначенню кандидатів на присвоєння звання 16 серпня підтримала Матвіюка на представлення почесного звання.

Довідково. Матвіюк Кузьма Іванович народився 2 січня 1941 року в селі Ілляшівка Старокостянтинівського району. У 1960-1965 роках навчався в Українській сільгоспакадемії в Києві. З 1967 року викладав в Уманському технікумі механізації сільського господарства.

Матвіюк став одним із ініціаторів і лідерів культурологічного товариства «Спадщина» у Хмельницькому, обласних організацій товариства української мови ім. Т.Г. Шевченка. Був депутатом установчого з’їзду Народного Руху України, з 1990 року очолював міськрайонну організацію НРУ, був співголовою крайової організації, є першим із членів і засновників хмельницького руху.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. За честь Хмельницьку мати таку людину за почесного громадянина!

 2. Цілком підтримую. Це справжня Людина та гідний патріот своєї держави.

 3. Що зробив для Хмельницького, школу, парк, дороги? Політичний діяч одного із напрямків не обєднує громаду. Чи це є політична подяка:є першим із членів і засновників хмельницького руху.

 4. Хто це? Бірюк пхає?

  • Бірюк за все своє політичне життя нічого не зробив , а ні для міста , а ні ддя себе , це падло яке всім тільки шкоду приносить .

 5. ВІн що зробивбільше ніж Бурлик??? Ще один почесний соплежуй!

 6. У короткій біографічній довідці, майже почесного, жодного разу не згадується про вклад в розвиток, чи хоча-б активну громадську позицію, яка б по суті впливала на життя міста. Таке враження, що на сьогодні вже немає людей які будували, навчали, чи лікували хмельничан, немає економістів та науковців. А є одні бандугеть і комунякунагіляку, люди схаменіться назначати місцевих політиканів почесними громадянами. На сьогодні критерієм відбору в почесні як і при срср є вік 70+ та замлуги перед партією. Тільки партія змінилась.

  • а що така необхідність щоразу вибирати почесних громадян міста та надавати їм цілий ряд пільг–не розумію !!! невже так багато грошей що роздавати наліво та направо !!! нічим ні він …ні лев бірюк ..не прославили наше місто!!!

 7. Повністю підтримую кандидатуру Кузьми Матвіюка поважна людина – справжній патріот своєї країни .

 8. Не смішіть того , що і так смішне.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.