Хмельниччина збільшила імпорт продукції для розвитку виробництва

За даними Хмельницької митниці ДФС у грошовому еквіваленті загальний товарообіг імпортованих в область товарів склав понад 7 мільярдів гривень, що на 19 відсотків більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

У звітному періоді 2017 року вагові обсяги оформленої закордонної продукції склали 222 тисячі тонн, що на 28 відсотків переважає минулорічний показник.

Впродовж звітного періоду на Хмельниччину найбільше товарів було завезено з Польщі, їх вартість 1 мільярд 154 мільйони гривень, що складає 18 відсотків від вартості всього імпорту, при цьому відбулося збільшення на 26 відсотків у порівнянні з 2016 роком. Зокрема, ввозились: вугілля кам’яне; частини та пристрої моторних транспортних засобів, фільтри для палива та мастил; сідельні тягачі, сталевий прокат.

З Швейцарії, яка займає другу позицію з-поміж країн-імпортерів і відповідно накопичила вартісний показник у сумі понад 1 мільярд гривень, постачались   трактори, моторні транспортні засоби спеціального призначення; машини та механізми для збирання і обмолоту сільськогосподарських культур; полімери етилену в первинних формах.

До топ-п‘ятірки країн-імпортерів також потрапили Росія, Німеччина та Нідерланди. Вони продавали для бізнесу нашого краю твели, насоси для рідин аміак, порошок алюмінієвий, сталевий прокат, полімери пропілену та іншу промислову продукцію і сировину, необхідну для виробничої діяльності промислових та аграрних підприємств Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.